Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Kaczor: Mecz nie układał się tak, jak chciałyśmy

Joanna Kaczor: Mecz nie układał się tak, jak chciałyśmy

fot. archiwum

Zaległy mecz 2. kolejki Orlen Ligi pomiędzy wicemistrzem i mistrzem Polski zapowiadał się interesująco. Impel Wrocław przegrał jednak w nieco ponad godzinę. Oto, co na pomeczowej konferencji prasowej powiedzieli trenerzy i obie panie kapitan.

Joanna Kaczor, kapitan Impelu Wrocław przede wszystkim pogratulowała gospodyniom sukcesu i zwróciła uwagę na zagrywkę, która w zespole Chemika Police w środę funkcjonowała bardzo dobrze. – Myślę, że z naszej strony ten mecz nie układał się tak, jak sobie to założyłyśmy – przyznała atakująca Impelu. – Moim zdaniem zrobiłyśmy za dużo błędów w zagrywce, nie była ona też tak mocna, jak chciałyśmy. To było według mnie głównym powodem porażki – dodała Kaczor. Radości z wygranej nie ukrywała Anna Werblińska, kapitan mistrzyń Polski. Przyznała, że było to bardzo pewne zwycięstwo. – Myślę, że mecz mógł się podobać. Nie był może aż tak zacięty, ale było dużo fajnych obron, bloków. My się cieszymy z, można powiedzieć, łatwej wygranej 3:0 i mamy głęboką nadzieję, ze będziemy podtrzymywać naszą dobrą passę – powiedziała Werblińska.

Tore Aleksandersen, trener Impelu Wrocław, chwalił dobrą grę policzanek. Zwrócił uwagę na błędy własne popełnione przez jego zespół. – To był solidny mecz ze strony drużyny z Polic, dla nas to było ciężkie spotkanie. My z naszej strony mieliśmy sporo niewymuszonych błędów, oddaliśmy rywalkom ponad seta i to był największy problem – przyznał. – Moim zdaniem robiliśmy czasem na boisku kilka dobrych rzeczy, ale nie potrafiliśmy zachować stałości w naszej grze. Musimy przede wszystkim dalej pracować, walczyć i wierzę, że będziemy coraz lepsi i lepsi – dodał szkoleniowiec Impelu Wrocław.

Trener Giuseppe Cuccarini przyznał po meczu, że jego drużynie także łatwo się nie grało. – Dla nas także nie był to łatwy mecz. Zespoły cały czas jeszcze się przygotowują do sezonu, do Ligi Mistrzyń, więc nie jest łatwo grać – powiedział. Trener Chemika Police oczywiście cieszył się z wygranej. – Oczywiście jestem zadowolony z wygranej i z tego, co zawodniczki zaprezentowały na boisku. Cały czas ciężko pracujemy i w mojej opinii pracujemy dobrze i rezultaty można zobaczyć na boisku. Myślę, że z każdym meczem będzie to wyglądało jeszcze lepiej – nie ukrywał Cuccarini. – Na zakończenie chciałbym oczywiście życzyć zespołowi Impelu Wrocław powodzenia w Lidze Mistrzyń. To są bardzo ważne zawody. Mam nadzieję, że obie ekipy będą dobrze w niej grały – zakończył oficjalne spotkanie z mediami szkoleniowiec mistrzyń Polski.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved