Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Wojciech Kaźmierczak: Cieszymy się z wygranej

Wojciech Kaźmierczak: Cieszymy się z wygranej

fot. archiwum

- Staramy się kontynuować to, co zaczęliśmy w zeszłą środę. Najważniejsze jest to, że zdobyliśmy trzy punkty - mówi Wojciech Kaźmierczak po pucharowym meczu ZAKSY. - Czekamy na kolejny mecz, który odbędzie się w sobotę z Olsztynem - dodaje.

W meczu z Tiikerit Kokkola było widać w grze ZAKSY radość.

Wojciech Kaźmierczak:Szukaliśmy tego optymizmu w naszej grze przez bardzo długi czas. Miejmy nadzieję, że radość pozostanie w naszej grze. Gdy będziemy się cieszyć z każdego zdobytego punktu, to kolejne mecze będziemy wygrywać. Postaramy się być na boisku jednością, kolektywem i wtedy nasza gra będzie wyglądała dużo lepiej.

Trener Sebastian Świderski mówił, że nie powinniście się bać drużyny z Finlandii, ale nie możecie zlekceważyć rywala.Nie chcemy nikogo lekceważyć, ale bać się też nikogo nie będziemy. Wiemy, że potrafimy grać dobrą siatkówkę. Do każdego meczu podchodzimy skoncentrowani na 100%. W pojedynku z Tiikerit Kokkola okazaliśmy się drużyną lepszą. Uważam, że mamy dobrą zaliczkę przed wyjazdem do Finlandii, także jesteśmy dobrej myśli.

W meczu okazaliście się drużyną lepszą, co było kluczem do zwycięstwa?

W tym meczu graliśmy drużynowo. Każdy pomagał każdemu, mogliśmy liczyć na siebie wzajemnie. Wcześniej tego elementu brakowało w naszej grze, aczkolwiek stać nas na dużo więcej. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku, a nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej.

Przed ZAKSĄ w sobotę spotkanie z drużyną z Olsztyna, to będzie trudny mecz?

To będzie ciężki pojedynek. Sami na sobie wywieramy presję. Wiemy, że musimy wygrywać, że brakuje nam punktów. Musimy zrobić wszystko, żeby mecz wygrać i zapisać trzy kolejne punkty na swoim koncie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved