Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sylwia Pycia: Mamy dość tie-breaków

Sylwia Pycia: Mamy dość tie-breaków

fot. archiwum

- Z czterech meczów wygrałyśmy trzy, ale zawsze musiałyśmy grać pięć setów. Mamy już dość wyczerpujących tie-breaków, chcemy krótszych meczów i wygranych za trzy punkty - mówi Sylwia Pycia, środkowa Budowlanych Łódź.

Siatkarki Budowlanych Łódź w czterech dotychczasowych meczach cztery razy rozgrywały tie-breaki, z których trzykrotnie wychodziły zwycięsko. Łódzki zespół zajmuje siódme miejsce w tabeli Orlen Ligi, mając na koncie 7 punktów, ale oczekiwania były o wiele większe. Budowlani na początku sezonu mieli zdobywać komplet punktów z teoretycznie słabszymi rywalami, rzeczywistość okazała się jednak inna. – Z czterech meczów wygrałyśmy trzy, ale zawsze musiałyśmy grać pięć setów. Mamy już dość wyczerpujących tie-breaków, chcemy krótszych meczów i wygranych za trzy punkty. Mamy nadzieję, ze uda się już w Muszynie – mówi środkowa Budowlanych Sylwia Pycia, która wraca powoli do gry po kontuzji.

Chęć gry jest duża. Od września miałam problem ze ścięgnem, ale już wszystko w porządku. W Muszynie na pewno za dużo nie będę grała, bo przerwa zrobiła swoje. Ale cieszę się, że kontuzja już za mną i znalazłam się w kadrze – mówił Pycia przed środowym meczem w Muszynie. Zespoły Polskiego Cukru oraz Budowlanych odrabiać będą zaległości z 1. kolejki. – Cały zespół musi zagrać bardzo dobrze, na wysokim poziomie. Kto popełni mniej błędów własnych, wyjdzie z tej rywalizacji zwycięsko – przyznaje łódzka środkowa, która w latach 2007-2010 reprezentowała barwy klubu z Muszyny. – Mam bardzo dobre wspomnienia z miastem i klubem, choć już sporo czasu minęło od mojego odejścia – przyznaje zawodniczka.

więcej w serwisie krakow.sport.plźródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved