Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agnieszka Bednarek-Kasza: Czeka nas bardzo ciekawy mecz

Agnieszka Bednarek-Kasza: Czeka nas bardzo ciekawy mecz

fot. Bogusław Krośkiewicz

- Czeka nas bardzo ciekawy mecz. Ale im większe wyzwanie, tym lepiej, tym więcej się dzieje, jest więcej emocji. Jednak nasz zespół ma duże możliwości i będziemy bardzo chciały wygrać po raz kolejny - mówi przed meczem z Impelem Agnieszka Bednarek-Kasza.

Dotychczas zagrała pani w dwóch meczach ligowych: z Developresem w Rzeszowie i BKS-em Aluprofem w Bielsku-Białej. W obu pojedynkach została wybrana pani najlepszą zawodniczką na boisku. Czy zamierza pani kontynuować tak fantastyczną passę w kolejnym spotkaniu, z Impelem?

Agnieszka Bednrek-Kasza:Mam taką nadzieję i bardzo pragnę, aby udało nam się podtrzymać dobrą passę drużyny oraz kontynuować serię zwycięstw. I nie chodzi tu o jakieś bicie rekordów czy ustanawianie nowych osiągnięć, bo słyszałam już o tworzeniu różnych historii, sumowaniu ilości naszych zwycięskich meczów. Nam po prostu zależy na wygrywaniu. To jest najważniejsze. Natomiast indywidualne wyróżnienia są takim miłym, ale nie najistotniejszym bonusem.

Ale po udanym meczu, zwycięskim, otrzymanie nagrody MVP na pewno daje satysfakcję.Oczywiście. Ale jak powiedziałam, najbardziej cieszy wygrana drużyny. Taka nagroda jest miłym, dodatkowym i nie najważniejszym elementem w radości z sukcesu.

Czy daje uczucie pewności siebie, czy może dodatkową motywację do jeszcze lepszej gry?

W moim przypadku nie ma to wpływu na postawę na treningach czy w kolejnych meczach. Jestem skoncentrowana na pracy, na wykonywaniu swoich zadań na boisku. To, że zostanę jakoś delikatnie wyróżniona w danym spotkaniu, nie powoduje u mnie obniżenia jakości czy rytmu pracy ani też nie wywołuje jakiejś ekscytacji. Po prostu zwycięzcą jest się w ten dzień, w którym się wygrywa, a w kolejnym dniu trzeba pracować na następny sukces.

I teraz pracuje pani wraz z drużyną na zwycięstwo w meczu z Impelem Wrocław – wicemistrzem Polski, żądnym rewanżu za porażkę w finale play-off w ubiegłym sezonie, w pamiętnym spotkaniu we Wrocławiu, w którym rozegrała pani doskonałą partię na siatce.

To już było bardzo dawno (śmiech), tak dawno, że prawie się nie liczy. Na pewno cały nasz zespół wyjdzie na to spotkanie bardzo skoncentrowany, bo gramy z jednym z trudniejszych rywali w naszej lidze. Biorąc pod uwagę jego siłę, można z całą pewnością powiedzieć, że czeka nas bardzo ciekawy mecz. Ale im większe wyzwanie, tym lepiej, tym więcej się dzieje, jest więcej emocji. Jednak nasz zespół ma duże możliwości i będziemy bardzo chciały wygrać jutro po raz kolejny.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved