Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Piekarczyk: Wynik nie oddaje tego, co się działo na boisku

Natalia Piekarczyk: Wynik nie oddaje tego, co się działo na boisku

fot. Tomasz Tadrała

W poniedziałek Chemik Police pokonał zespół z Dąbrowy Górniczej. Walki na parkiecie, pomimo wyniku 3:0, nie brakowało. - Było bardzo dużo długich, pięknych wymian - przyznała po meczu rozgrywająca gości, Natalia Piekarczyk.

Spotkanie Chemika Police z Tauronem Banimexem MKS Dąbrowa Górnicza zakończyło się wynikiem 3:0 dla aktualnych mistrzyń Polski. Trzeba jednak przyznać, że było to bardzo zacięte widowisko i stojące na naprawdę wysokim poziomie. – Wynik nie oddaje tego, co się działo na boisku. Było bardzo dużo długich, pięknych wymian. Ta otwierająca mecz z pewnością nadaje się do programu prezentującego tego typu akcje – powiedziała po meczu druga rozgrywająca ekipy z Zagłębia, Natalia Piekarczyk.

W tym spotkaniu, pomijając drugiego seta, losy poszczególnych partii rozstrzygały się dopiero w końcówkach. Podopieczne Giuseppe Cuccariniego wrzucały wtedy wyższy bieg, były skuteczniejsze w ataku, praktycznie nie popełniały błędów. – Ciężko mi jest cokolwiek na ten temat powiedzieć. Ten mecz fajnie się oglądało z boku, a Chemik Police po prostu w poniedziałek był lepszy – przyznała Piekarczyk.

Porażka z Chemikiem Police była pierwszą, jaką dąbrowianki poniosły w tym sezonie. Wcześniej bez starty punktu pokonały one zespoły z Piły, Ostrowca Świętokrzyskiego i Bydgoszczy. W zespole nikt z poniedziałkowej porażki tragedii nie robi. – To jest dopiero początek sezonu, wszystkie się docieramy. Ja osobiście jestem dobrej myśli, to był dopiero nasz czwarty mecz, a wiele jeszcze przed nami – przyznała rozgrywająca Tauronu Banimexu MKS, zwracając przy okazji uwagę na liczne zmiany personalne, jakie zaszły w drużynie. – Nasza forma ma rosnąć, a nie teraz być najwyższa – dodaje Natalia Piekarczyk. Już 31 października drużyna z Zagłębia na własnym parkiecie zmierzy się z Impelem Wrocław.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved