Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Ignaczak: Nie czuję się jeszcze w formie

Krzysztof Ignaczak: Nie czuję się jeszcze w formie

fot. Joanna Skólimowska

- Przez dłuższy okres nic nie robiłem, więc będę pracował nad tym zagadnieniem. O formę jestem spokojny, ona przyjdzie - mówi na łamach portalu nowiny24.pl, Krzysztof Ignaczak, mistrz świata i libero Asseco Resovii Rzeszów.

Jak twoje zdrowie, jak forma?

Krzysztof Ignaczak: – Nie czuję się jeszcze w formie. Bardziej gram umiejętnościami niż formą. Teraz będę musiał więcej popracować, aby moje nogi stały się mocniejsze. Przez dłuższy okres nic nie robiłem, więc będę pracował nad tym zagadnieniem. O formę jestem spokojny, ona przyjdzie. Mamy Michała Żurka, który znakomicie może mnie zastąpić. Na mojej pozycji nie ma problemu, trener będzie decydował kto, kiedy gra.

Dołączyłeś do drużyny nieco później. Jak oceniasz tę nową ekipę?– Jest kilka nowych twarzy. Mam nadzieję, że swoim walecznym charakterem pokażą, że nie były to chybione transfery, że razem z nimi będziemy świętować sukcesy. Przed nimi ciężka droga, bo starzy wyjadacze tanio skóry nie sprzedają i będą się mocno trzymać. Cieszymy się, że kilku zawodników, między innymi Niki Penczew, pograło na mistrzostwach świata, co dodało im pewności siebie. Rafał Buszek wyrasta nam na lidera, co widać po statystykach i samym zachowaniu, reprezentacja dała mu bardzo dużo. Jest kilka ciekawych postaci, jak Marko Ivović, który musi się trochę przestawić z serbskiego i francuskiego grania na trochę inną polską szkołę siatkówki. Liga jest twarda, nie będzie mu łatwo wgryźć się do szóstki, ale ciężko pracując na treningach, będzie w stanie rywalizować o wszystko.

W środę zagracie mecz w Warszawie z Politechniką.

– Pojedziemy do Warszawy skoncentrowani, aby nie stracić żadnego punktu. A potem trzeba trenować, trenować i jeszcze raz trenować.

*Cały wywiad Marka Bluja na www.nowiny24.pl

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved