Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Kaźmierczak: Nasza gra będzie wyglądać już tylko lepiej

Wojciech Kaźmierczak: Nasza gra będzie wyglądać już tylko lepiej

fot. archiwum

W dalszym ciągu kędzierzyńska ZAKSA nie potrafi się przełamać, a jej sytuacja w tabeli po pięciu kolejkach jest bardzo nieciekawa. - Brakuje nam przede wszystkim zwycięstwa, które wyzwoli w nas dużo pozytywnych emocji - ocenia Wojciech Kaźmierczak.

Po dwóch sezonach wróciłeś do ZAKSY…

Wojciech Kaźmierczak: – Cieszę się z powrotu do Kędzierzyna-Koźla. Jest mi niezmiernie miło, że pamiętali o mnie w klubie. Dostałem ogromny kredyt zaufania i zrobię wszystko, aby dać jak najwięcej drużynie.

Widać na boisku walkę o zwycięstwo, jednak czegoś brakuje ZAKSIE. Potrafisz powiedzieć czego?Brakuje nam przede wszystkim zwycięstwa, które wyzwoli w nas dużo pozytywnych emocji. Dwa pierwsze sety graliśmy na przewagi, niestety, nie udało się wygrać. W kolejnej partii w połowie jakbyśmy zasnęli. Czekamy na zwycięstwo, które da nam pozytywnego kopa do dalszej walki o najwyższe cele.

Myślisz, że jedna wygrana zmieni oblicze drużyny?

Zwycięstwa podbudowują morale zespołu. ZAKSA ma na koncie cztery przegrane mecze, aczkolwiek nie spuszczamy głów. Jest jeszcze dużo czasu, wiadomo, że najlepiej podejść do kolejnej rundy z jak najlepszego miejsca, ale nie zawsze się to udaje. Na treningach wszystko idzie w dobrym kierunku, musimy jeszcze naszą ciężką pracę przełożyć na dobrą grę w czasie meczu o ligowe punkty. Czekamy na nasze przełamanie i mam nadzieję, że to wkrótce nastąpi.

Kolejny pojedynek już w sobotę z drużyną z Jastrzębia-Zdroju. To nie jest łatwy rywal.

Akurat tak się ułożyło, że mamy po kolei mecze z trzema mocnymi drużynami. Wydaje mi się, że w tym sezonie nie ma łatwych meczów i drużyn, które są z założenia słabsze. Nikt nie przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla, nie położy się na boisku i nie odda nam zwycięstwa. Póki co walczymy trochę ze sobą i walczymy z przeciwnikiem. Przyjdzie moment, w którym się przełamiemy i zdobędziemy punkty. Myślę, że nasza gra będzie wyglądać już tylko lepiej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved