Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Powrót Łukasza Makowskiego do Ślepska

Powrót Łukasza Makowskiego do Ślepska

fot. archiwum

Od poniedziałku z siatkarzami z Suwałk trenuje Łukasz Makowski, rozgrywający, który w poprzednim sezonie bronił barw Ślepska. Ma zapełnić lukę w zespole, która powstała po kontuzji Kamila Obrębskiego. Działacze Ślepska chcą go jak najszybciej zgłosić do rozgrywek.

Łukasz dołączył do nas po kontuzji Kamila Obrębskiego – mówi prezes Ślepska Michał Wiszniewski. Na tym poziomie rozgrywek nie możemy nie tylko grać, ale też trenować, mając jednego sprawnego rozgrywającego. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby urazu doznał Kacper Gonciarz. Postaramy się jak najszybciej zgłosić Łukasza do rozgrywek i, jeśli się uda, będzie już w kadrze meczowej na sobotnie spotkanie ze Stalą Nysa. To, czy kibice ponownie zobaczą go na boisku, zależy od trenera i formy, jaką zaprezentuje.

Z formą Maku nie jest najgorzej – dodaje Piotr Poskrobko, trener Ślepska. – To doświadczony zawodnik, który nie potrzebuje zbyt wiele czasu, żeby zgrać się z resztą drużyny. Ma ułatwione zadanie, bo pozostał trzon zespołu, z którym w poprzednim sezonie grał Łukasz.

Łukasz Makowski grał w RKS-ie Mazovii Rawa Mazowiecka, UMKS-ie MOS Wola Warszawa, ASPS-ie Avii Świdnik, KPS-ie Siedlce, AZS-ie UAM Poznań. Przed rokiem ze Ślepskiem wywalczył 5. miejsce na zapleczu PlusLigi.źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved