Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Skra Bełchatów z Resovią Rzeszów w łódzkiej Atlas Arenie

Skra Bełchatów z Resovią Rzeszów w łódzkiej Atlas Arenie

fot. archiwum

Spotkanie PGE Skry Bełchatów z Asseco Resovią Rzeszów zostanie rozegrane w łódzkiej Atlas Arenie. Władze bełchatowskiego klubu wyszły w ten sposób naprzeciw kibicom, którzy wyrażają ogromne zainteresowanie uczestnictwem w tym meczu.

Choć do tego meczu pozostało blisko półtora miesiąca, już teraz klubowy telefon urywa się od zapytań o bilety na spotkanie z wicemistrzem Polski. Hala Energia może maksymalnie pomieścić 2700 kibiców. Wystarczy przypomnieć, że na finałowe spotkania z Resovią o mistrzostwo Polski zapotrzebowanie było kilka razy większe. – Teraz chcemy umożliwić kibicom nie tylko z Bełchatowa, ale i z całej Polski obejrzenie tego meczu na żywo. Dlatego zdecydowaliśmy, aby przenieść ten jeden ligowy mecz do Łodzi – mówi wiceprezes PGE Skry Bełchatów Grzegorz Stawinoga.

Z frekwencją nie powinno być żadnych problemów. Po tym, jak kilka mundialowych spotkań zostało rozegranych w Atlas Arenie, Łódź tęskni już za kolejnymi siatkarskimi wydarzeniami. – Jest głód siatkówki w Łodzi, a z drugiej strony będzie to okazja, aby zobaczyć dziewięciu mistrzów świata w czasie jednego spotkania. Taka gratka prędko się pewnie nie zdarzy. Mając do wyboru halę w Bełchatowie i tę w Łodzi, która maksymalnie może pomieścić 12 tys. osób, doszliśmy do wniosku, że warto to zrobić dla kibiców – dodaje wiceprezes bełchatowskiego klubu.

Inicjatywa PGE Skry spodobała się również Asseco Resovii Rzeszów. – Z radością przyjęliśmy inicjatywę rozegrania naszego meczu ligowego w Łodzi, albowiem spotkania Asseco Resovii z PGE Skrą zawsze wzbudzały ogromne zainteresowanie kibiców. To będzie na pewno święto polskiej siatkówki – spotkają się dwa czołowe obecnie polskie zespoły. Mam nadzieję, że w Łodzi dopiszą nie tylko kibice z Bełchatowa, ale również licznie pojawią się fani naszej drużyny – mówi wiceprezes Asseco Resovii Rzeszów Bartosz Górski.



źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved