Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Charlotte Leys: Przed nami naprawdę ciężki mecz z Chemikiem

Charlotte Leys: Przed nami naprawdę ciężki mecz z Chemikiem

fot. Piotr Woźniak

- Cieszę się, że już wróciłam i patrząc na drużynę, sądzę, że mamy mocny skład. Na tę chwilę nasze treningi wyglądają dobrze, więc wszystko jest w porządku - mówi Charlotte Leys przed szlagierowo zapowiadającym się meczem Trefla z Chemikiem.

Trenujesz z drużyną od tygodnia, jak twoje pierwsze wrażenia z pobytu tutaj z nowymi koleżankami i trenerem?

Charlotte Leys:Jest na pewno zupełnie inaczej niż w zeszłym sezonie. Jest nowy trener, są nowe zawodniczki. Cieszę się, że już wróciłam i patrząc na drużynę, sądzę, że mamy mocny skład w tym sezonie. Na tę chwilę nasze treningi wyglądają dobrze, więc wszystko jest w porządku.

Lada mecz pewnie nadejdzie okazja, że znów będziecie grały z Kasią Zaroślińską po tej samej stronie boiska.



Zgadza się – grałyśmy razem dwa sezony w Dąbrowie, teraz jesteśmy tutaj. Ona jest świetną atakującą i fajną dziewczyną. To świetnie znowu mieć taką koleżankę w drużynie w tym sezonie.

Sporo zawodniczek mówi, że Micelli jest trenerem szczególnym o zupełnie innym trenerskim stylu. Co ty możesz na tę chwilę powiedzieć o jego pracy?

Zgadza się, ten styl nieco się różni. Nie ćwiczymy cały czas zagrań drużynowych, ale bardzo dużo czasu poświęcamy też na pracę indywidualną. Dla mnie to coś nowego, bo nie miałam okazji jeszcze w ten sposób pracować. Po tych pierwszych treningach mam wrażenie, że czeka nas tutaj naprawdę dobry sezon.

W Bydgoszczy weszłaś w końcówce ostatniego seta na kilka piłek. Jesteś gotowa do tego, aby grać w pełnym wymiarze, czy jeszcze odczuwasz zmęczenie po mistrzostwach?

Nie, nie, oczywiście jestem gotowa fizycznie do tego, aby grać. Nie przygotowywałam się jednak z drużyną przed sezonem, więc to normalne, że jeszcze nie dostaję szans na grę w pełnym wymiarze. Zawsze jestem jednak gotowa do gry i do tego, by pomóc drużynie. Szczególnie że przed nami naprawdę ciężki mecz z Chemikiem.

źródło: atomtrefl.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved