Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Bołądź: Kubeł zimnej wody dobrze nam zrobi

Bartłomiej Bołądź: Kubeł zimnej wody dobrze nam zrobi

fot. archiwum

Po środowej porażce z zespołem z Gdańska w sobotę radomianie musieli uznać wyższość AZS-u Częstochowa. - Byliśmy słabsi w każdym elemencie - nie ukrywał atakujący Cerrad Czarnych Radom, Bartłomiej Bołądź.

Początek spotkania nie zwiastował gładkiego zwycięstwa częstochowian, którzy w ubiegłym sezonie w dwóch meczach z Cerradem zdobyli zaledwie jeden punkt. Podopieczni Marka Kardosa z akcji na akcję układali swoją grę i stopniowo budowali przewagę, zaś zawodnicy Roberta Prygla nie potrafili się temu przeciwstawić. – Zagraliśmy słabo zarówno w polu serwisowym, jak i w przyjęciu czy ataku. Byliśmy słabsi w każdym elemencie, przez co przegraliśmy ten mecz – mówił po spotkaniu Bartłomiej Bołądź.

Siatkarze z Radomia przyjechali do Częstochowy jako faworyci. Chociaż przegrali środowe spotkanie z Lotosem Treflem 2:3, mieli o sześć punktów więcej niż ich sobotni przeciwnicy. – Dzisiaj zagraliśmy zupełnie inny mecz, dużo słabszy. Myślę, że taki kubeł zimnej wody dobrze nam zrobi i z Bielskiem zagramy lepiej – powiedział atakujący, który nie ukrywał, że nie spodziewał się aż tak dobrej postawy gospodarzy, którzy w środę gładko ulegli warszawskiej Politechnice. – Od początku narzucili bardzo dobrą zagrywkę, zagrali dobrze blokiem i myślę, że to zaważyło na tym, że wygrali ten mecz.

Spotkanie w Częstochowie radomianie rozpoczęli w zupełnie innym składzie niż poprzednie pojedynki. Nie było to jednak związane z problemami zdrowotnymi zawodników. – W tym miesiącu mamy dużo grania i dlatego trener chciał dać odpocząć podstawowym graczom. Niestety i tak musieli zagrać wszyscy – tłumaczył Bołądź. Ze względu na powiększenie ligi meczów jest więcej, a drużyny grają zarówno w weekend, jak i w środku tygodnia. – Myślę, że jest w sam raz. Musimy grać i trenować. Nie możemy zrzucać winy na to, że jest dużo grania – zaznaczył atakujący radomian.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved