Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Deja McClendon i Maja Ognjenović przed hitem Orlen Ligi

Deja McClendon i Maja Ognjenović przed hitem Orlen Ligi

fot. Łukasz Krzywański

- Ten mecz pokaże nam, w jakim jesteśmy momencie przygotowań i nad czym jeszcze będziemy musiały pracować - mówi przed meczem Trefla z Chemikiem Police Deja McClendon. - Myślę, że odniesiemy drugie zwycięstwo w tym sezonie - twierdzi Maja Ognjenović.

Najważniejsze będzie, aby łapać piłki w ataku na wysokim poziomie, bo Chemik bardzo dobrze gra blokiem. Dlatego bardzo ważne będzie sforsowanie rywalek w tym elemencie – mówi Deja McClendon, która była najlepiej punktująca zawodniczką Trefla podczas meczu obu zespołów w Szamotułach. Tym razem zespół z Sopotu będzie miał również wsparcie swoich fanów. – Fani zawsze nam pomagają i to świetnie, że będą tutaj z nami. Presja jest zawsze, tym bardziej że będzie tu sporo ludzi, którzy nam kibicują, ale ostatecznie myślę, że to nam bardzo pomoże – twierdzi Amerykanka.

To dla nas na pewno wielki mecz, szczególnie dlatego, że wróciły do nas nowe zawodniczki i jesteśmy już wszystkie razem. Ten mecz na pewno pokaże nam, w jakim obecnie jesteśmy momencie przygotowań i nad czym jeszcze będziemy musiały pracować – dodaje Deja McClendon.

W zespole Chemika do dyspozycji trenera będzie już reprezentantka Serbii, Maja Ognjenović.Mamy bardzo dobrą drużynę, znam nowe dziewczyny: Aleksandrę i Mariolę, no i oczywiście bardzo dobrze moje serbskie koleżanki, które dołączyły do zespołu na ten sezon. Naprawdę to jest mocny skład, ale szczególnie w siatkówce potrzebny jest czas, aby na wspólnym treningu podczas ćwiczeń wypracować zgranie, automatyzm. Mam jednak nadzieję, że pokonamy Sopot, że jesteśmy silniejsze, pomimo że rywalki, w porównaniu z ubiegłym sezonem, mają nowego trenera i nowe zawodniczki w składzie – przyznaje rozgrywająca policzanek. – Musimy przez cały mecz być skoncentrowane, musimy utrzymać naszą grę, dać z siebie wszystko, maksimum sił oraz walki na boisku i myślę, że odniesiemy drugie zwycięstwo w tym sezonie.Mogę powiedzieć, że na pewno mają dobrą drużynę, chyba lepszą od pozostałych zespołów z czołówki ligi. Dąbrowa ma ciekawy skład, do tego inni, np. Wrocław pozyskał nowe zawodniczki, ale mimo wszystko w mojej opinii nie są to drużyny na tak wysokim poziomie jak Chemik czy Sopot. Cóż, mamy derby Wybrzeża na samym początku sezonu i wierzę, że ten początek będzie dla nas dobry – dodaje Maja Ognjenović.

źródło: atomtrefl.pl, chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved