Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Sandra Szczygioł: W tej lidze każdy może pokonać każdego

Sandra Szczygioł: W tej lidze każdy może pokonać każdego

fot. archiwum

Siatkarki Budowlanych Toruń w kolejnych meczach potwierdzają, że w tym sezonie będą się liczyć w walce o czołowe lokaty w na zapleczu Orlen Ligi. - Każdy mecz, do którego będziemy przystępować, może okazać się trudny - przyznała Sandra Szczygioł.

Sezon dopiero się rozpędza, ale Budowlani od początku plasują się w czubie tabeli. Spodziewam się, że tę część rozgrywek wyobrażałyście sobie właśnie w ten sposób.

Sandra Szczygioł: Początek sezonu rzeczywiście ułożył się dla nas dobrze. Po cichu liczyłyśmy, że właśnie tak będzie. Myślę, że uzyskane przez nas do tej pory wyniki są konsekwencją dobrej pracy w okresie przygotowawczym, a także tego, w jaki sposób trener dobrał zespół. Nie jest to jednak nasze ostatnie słowo. Liczę, że z czasem będzie jeszcze lepiej.

Wysokie, trzecie miejsce zajmowane przez Budowlanych w tabeli, to efekt dwóch wygranych, w tym wyjazdowego zwycięstwa w Krośnie. W poprzednim sezonie przegrywaliście z tamtejszymi Karpatami trzy razy. Chęć rewanżu musiała być więc zapewne wielka?– Zgadza się. Każda z nas chciała się odegrać za wcześniejsze porażki. Teraz możemy cieszyć się z tego, że wyjechaliśmy z Krosna ze zwycięstwem i dwoma punktami, bo bardzo trudno gra się na tamtejszym terenie. Karpaty to zespół, który zawsze walczy. Gra do końca o każdą piłkę, dlatego zwycięstwo po pięciosetowym meczu nas satysfakcjonuje.

Spotkanie na Podkarpaciu było dla was trudne, ale zdaje się, że każdy lub prawie każdy mecz taki będzie.

– W tym roku pierwsza liga jest znacznie bardziej wyrównana niż w poprzednich sezonach. Faktycznie, każdy mecz, do którego będziemy przystępować, może okazać się trudny.

Niespodzianek nie powinno więc zabraknąć.

– Dokładnie. Zdaje się, że w tej lidze każdy może pokonać każdego, a to sprawia, że rozgrywki będą bardzo atrakcyjne.

* Rozmawiał Dariusz Łopatka
* więcej w serwisie sport.nowosci.com.pl

źródło: sport.nowosci.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved