Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kaźmierczak wróci na stare śmieci do ZAKSY?

Kaźmierczak wróci na stare śmieci do ZAKSY?

fot. archiwum

Po niespodziewanym odejściu Marcina Możdżonka w ZAKSIE zaczęto szukać zawodnika na jego miejsce. Według informacji naszego serwisu kędzierzyński klub postawił na Wojciecha Kaźmierczaka, choć to nie była jedyna opcja transferowa.

Odejście Możdżonka mocno skomplikowało sytuację w kędzierzyńskiej ekipie, zwłaszcza że wcześniej ze składu, przez problemy zdrowotne, wypadł Grzegorz Bociek i szukano jego zastępcy. Teraz intensywnie poszukiwano środkowego, który wypełniłby dziurę po środkowym reprezentacji Polski. Dlatego też prowadzono intensywne rozmowy nie tylko na podwórku krajowym, ale i zagranicznym. Z informacji Strefy Siatkówki wynika, że blisko gry w ZAKSIE był Serb Novica Bjelica, jednak klub nie doszedł z nim do porozumienia, jeśli chodzi o warunki kontraktu. Równolegle prowadzono rozmowy z Jakubem Kochanowskim z SMS-u Spała, jednak młody środkowy miał być głęboką opcją rezerwową.

Jak dowiedział się nasz serwis, pozytywnie zakończyły się natomiast rozmowy z Wojciechem Kaźmierczakiem. 32-letni zawodnik w ostatnim czasie bronił barw AZS-u Częstochowa, wcześniej grając też w Treflu Gdańsk. Jeśli informacje się potwierdzą, to środkowy wróci do ZAKSY, w kędzierzyńskim klubie grał już bowiem przez cztery sezony (2008-2012).

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved