Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejna młoda siatkarka w Orlen Lidze

Kolejna młoda siatkarka w Orlen Lidze

fot. archiwum

Sezon w Orlen Lidze już się rozpoczął, ale niektóre zespoły uzupełniają jeszcze swoje składy. Tak jest w przypadku BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała. Do drużyny trener Leszek Rus zdecydował się włączyć młodą, perspektywiczną Karolinę Piślę.

18-letnia siatkarka grająca na pozycji przyjmującej w Bielsku-Białej pojawiła się już kilka tygodni temu i wydawało się, że jej głównym zadaniem w tym sezonie będzie reprezentowanie BKS-u Aluprofu w Młodej Lidze. Tymczasem trener Leszek Rus zaprosił młodą siatkarkę na treningi pierwszego zespołu, a ta odwdzięczyła mu się ciężką pracą na treningach i dobrą grą w spotkaniach sparingowych. Sztab szkoleniowy postanowił więc o włączeniu Karoliny Piśli w skład pierwszej drużyny, co oznacza, że 18-letnia siatkarka będzie mogła już za niedługo zadebiutować w Orlen Lidze.

Karolina swoją przygodę z siatkówką rozpoczynała w UKS-ie Olimpii Katowice. Później była zawodniczką MKS-u SA Dąbrowa Górnicza, a ostatnio SMS-u Sosnowiec. Z reprezentacją Polski kadetek sięgnęła po mistrzostwo Europy! Od tego sezonu będzie reprezentować barwy BKS-u Aluprofu. Już w poniedziałek bielszczanki zmierzą się w Pile z PGNiG Naftą.

źródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved