Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Lorenzo Micelli: Najważniejsze są trzy punkty

Lorenzo Micelli: Najważniejsze są trzy punkty

fot. archiwum

- Dla nas ten start ligi nie był łatwy, ponieważ nie byliśmy gotowi na 100 procent naszych możliwości. Były trudne momenty, ale potrafiliśmy się zmobilizować i najważniejsze są trzy punkty - stwierdził po wygranej w Ostrowcu Św. trener Trefla Sopot, Lorenzo Micelli.

W pierwszej kolejce Orlen Ligi siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski uległy we własnej hali Atomowi Treflowi Sopot 0:3. Beniaminek mimo porażki pokazał się z dobrej strony i niewiele brakowało, by podopieczne trenera Dariusza Parkitnego wygrały przynajmniej jednego seta. – Chciałbym widzieć każdy nasz mecz w takim wykonaniu. Z taką grą na pewno przyjdą zwycięstwa. Dla nas każdy mecz będzie walką o życie. Pracujemy dalej przed kolejnym meczem, bo naszym celem jest jak najlepiej zaprezentować się w każdym z nich – przyznał po spotkaniu szkoleniowiec KSZO.

Musiałyśmy zapłacić frycowe, bo inaczej tego nie potrafię nazwać. Przeanalizujemy to wszystko, ale nie będziemy tej porażki rozpamiętywać. Szkoda, że nie wykorzystałyśmy tych momentów, kiedy prowadziłyśmy, a przegrałyśmy końcówki setów. Ale to było to doświadczenie dwukrotnych mistrzyń Polski. My musimy się tego nauczyć – dodała Barbara Bawoł, przyjmująca beniaminka ekstraklasy.

Dla nas ten start ligi nie był łatwy, ponieważ nie byliśmy gotowi na 100 procent naszych możliwości. Były trudne momenty, ale potrafiliśmy się zmobilizować i najważniejsze są trzy punkty – mówił po spotkaniu trener Atomu Trefla Sopot, Lorenzo Micelli. Myślę, że przed zespołem z Ostrowca jeszcze wiele ciekawych spotkań i z meczu na mecz będzie się on prezentował coraz lepiej, tym bardziej że atmosfera wokół klubu i na meczu jest idealna, by dalej się rozwijać. Życzę więc powodzenia w kolejnych występach – dodał szkoleniowiec wicemistrzyń Polski.Pod wrażeniem gry gospodyń był również Anna Miros.Ciężko było nam gonić gospodynie, ale udawało nam się to i ostatecznie rozstrzygnęłyśmy to spotkanie 3:0. Jest to młody, waleczny zespół, który pewnie jeszcze nie jednemu urwie punkty – przyznała atakująca Trefla.

źródło: kszo.info

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved