Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Jarosz: Reprezentacja? W tej chwili to oddzielny temat

Jakub Jarosz: Reprezentacja? W tej chwili to oddzielny temat

fot. Joanna Skólimowska

Wczoraj rozgrywki zainaugurowała PlusLiga, a już dziś Transfer Bydgoszcz z Jakubem Jaroszem w składzie zmierzy się z AZS-em Politechniką Warszawską. Atakujący Transferu wypowiedział się w kwestii ewentualnego powrotu do reprezentacji Polski.

Przypomnijmy, że po zakończonych złotym medalem mistrzostwach świata zakończenie kariery reprezentacyjnej ogłosił Mariusz Wlazły. Stephane Antiga musi więc szukać nowych zawodników na tę pozycję. Do niedawna można było przypuszczać, że na prawym skrzydle w sezonie 2015 występował będzie duet Konarski/Bociek, ale wiele zmieniła informacja o poważnej chorobie atakującego ZAKSY, który w najbliższym czasie nie będzie zdolny do gry. Padało także nazwisko Jakuba Jarosza, który przypomnijmy ma już na koncie występy w kadrze i to z sukcesami. – W tym momencie kompletnie nie myślę o reprezentacji. Chłopaki osiągnęli taki sukces…. Ciężko nawet powiedzieć, czy tam jest w ogóle dla mnie miejsce – wypowiedział się na ten temat sam zainteresowany.

Jakub Jarosz w tej chwili skupia się na występach w Transferze Bydgoszcz, do którego przeszedł po ciężkim sezonie w LOTOSIE Treflu Gdańsk. I jak przyznaje, czuje się znakomicie zarówno fizycznie, jak i psychicznie. – Długo wyczekiwałem na moment rozpoczęcia sezonu – przyznaje Jarosz. A reprezentacja? – Dla mnie jest to w tej chwili kompletnie oddzielny temat. W tym momencie chcę jak najlepiej grać dla mojego zespołu – mówi. – Łatwiej będzie rozmawiać na temat kadry, jak już przyjdą powołania. Ja będę wiedział, na czym stoję, czy w ogóle będę się czuł na siłach pomóc reprezentacji – dodaje Jakub Jarosz.

źródło: inf. własna, pomorska.tv

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved