Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Jarosz: Rozmowa była konkretna

Jakub Jarosz: Rozmowa była konkretna

fot. Lotos Trefl Gdańsk

- Kadry większości klubów się zmieniły. Jednych mniej, innych bardziej. Liga to wielka niewiadoma - mówi przed pierwszym spotkaniem PlusLigi w sezonie 2014/2015 nowy atakujący Transferu Bydgoszcz, Jakub Jarosz.

Po zdobyciu mistrzostwa świata przez reprezentację Polski zainteresowanie rozgrywkami PlusLigi jeszcze bardziej powinno wzrosnąć. Kibice z pewnością będą chcieli zobaczyć mistrzów świata, których w ekstraklasie będzie wielu. – Z frekwencją nigdy nie było problemów. Ale rzeczywiście, teraz szczególnie podczas spotkań z drużynami, gdzie grają mistrzowie, ludzi będzie sporo. Kibice będą chcieli podziękować za ten sukces – przypuszcza Jakub Jarosz, który do Transferu dołączył przed startującym właśnie sezonem. W składzie bydgoszczan doszło do kilku kluczowych zmian. – Nie tylko w naszym składzie zaszły spore zmiany. Kadry większości klubów się zmieniły. Jednych mniej, innych bardziej. Liga to wielka niewiadoma – stwierdza 27-letni siatkarz. Atakujący wysoko stawia sobie poprzeczkę po przenosinach do ekipy z Bydgoszczy. – My mamy jeden cel – od I kolejki grać o zwycięstwa – tłumaczy bydgoski zawodnik.

Jarosz do Transferu przeniósł się z Trefla Gdańsk. Wcześniej występował zaś w lidze włoskiej. Nie bez znaczenia było też to, że trenerem w Bydgoszczy jest Vital Heynen. – Rozmowa była bardzo konkretna. Trener przedstawił mi cele zespołu, zasady współpracy i nie ukrywam, że zrobiło to na mnie wrażenie – mówi siatkarz, który równie szybko doszedł do porozumienia w sprawie kontraktu. – Usiedliśmy z działaczami do rozmów i tutaj także wszystko poszło gładko. Okazało się, że nasze oczekiwania są zbieżne i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia. Tak więc jestem w Transferze i czekam z kolegami na rozpoczęcie sezonu – kończy Jakub Jarosz.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved