Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Paweł Zagumny: Rio ciągle kusi

Paweł Zagumny: Rio ciągle kusi

fot. archiwum

Koniec mundialu, który okraszony był sukcesem biało-czerwonych, miał być również zakończeniem kariery reprezentacyjnej kilku graczy polskiego zespołu. Jak się okazuje, z perspektywy czasu sytuacja ta wygląda już trochę inaczej, zwłaszcza u Pawła Zagumnego.

Po tak wielkim sukcesie inaczej patrzy się na pewne rzeczy, mogę powiedzieć, że Rio ciągle kusi – przyznaje w serwisie gwizdek24.se.pl Paweł Zagumny.Nie zapowiadam zdecydowanie, że wrócę, nie wiem, czy chciałbym. Może tylko nie postawiłem jeszcze kropki nad i dodaje „Guma”, który w 2016 r. będzie miał 39 lat.

Po czasie, jaki upłynął od mistrzostw świata, także z innych stron napływają głosy, że może i pozostałych zawodników, patrz Mariusz Wlazły, Krzysztof Ignaczak i Michał Winiarski, uda się namówić, by powrócili do składu na igrzyska. Jeśli cała czwórka lub poszczególni zawodnicy nadal będą prezentować formę na najwyższym poziomie i będą mogli wspomóc reprezentację, możemy być pewni, że rozmowy z nimi się odbędą. Igrzyska olimpijskie kuszą, a ewentualny sukces w tym turnieju jeszcze bardziej. Po przerwie, jaką będą mieli w przyszłym roku nasi doświadczeni reprezentanci, wszystko jeszcze może się zdarzyć.

źródło: gwizdek24.se.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved