Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zbrojenia Espadonu Szczecin zakończone

Zbrojenia Espadonu Szczecin zakończone

fot. archiwum

Siatkarski Szczecin zaciera ręce w pierwszoligowych szeregach. Do zespołu dołączyło dwóch nowych siatkarzy, którzy praktycznie uzupełnili skład bieniaminka I ligi. - Obecny skład powinien nam pozwolić walczyć - mówi Radosław Rybak.

Awans do I ligi był dla szczecinian ogromnym wydarzeniem. Wszyscy chcą wrócić do czasów świetności zespołu. Po bardzo dobrym rozpoczęciu sezonu na boisku w Siedlcach z miejscowym KPS-em włodarze Espadonu we wtorek zakontraktowali dwóch nowych zawodników, którzy mają wzmocnić skład. Do zespołu dołączyli przyjmujący Maciej Wołosz oraz libero Paweł Filipowicz. Wołosz zeszły sezon spędził w będzińskim Banimeksie, natomiast młody libero reprezentował barwy Cerrad Czarnych Radom. – Nie przychodzą oni do nas tylko uzupełnić składu, ale mamy wielką nadzieję, że będą stanowili o sile Espadonu – komentuje najnowsze nabytki Radosław Rybak.

Włodarze Espadonu twierdzą, że obecny skład zarówno sztabu szkoleniowego, jak i samego zespołu będzie w stanie walczyć o czub tabeli. Zmieniło się wiele, w Szczecinie pojawiły się liczne znane siatkarskie nazwiska. Zarówno Filipowicz, jak i Wołosz już dołączyli do zespołu i pod okiem nowego trenera, byłego reprezentanta Polski Przemysława Michalczyka trenują przed kolejnymi spotkaniami. – Zrobimy wszystko, by obaj zawodnicy byli do dyspozycji trenera już na najbliższe spotkanie ze Ślepskiem w Suwałkach – kontynuuje Rybak.

Osoby odpowiedzialne za transfery w Szczecińskim klubie nie przewidują kolejnych wzmocnień. – Myślę, że to koniec, choć czas mamy do grudnia. Będziemy obserwować zespół i nasz rynek i jak będzie tego wymagała sytuacja, to może i jeszcze kimś się wzmocnimy. Uważam jednak, że obecny skład powinien nam pozwolić walczyć o coś więcej niż tylko o dół tabeli – kończy Radosław Rybak. Po dobrze zapowiadającym się początku teraz czas na drugą kolejkę. Zawodnicy ze Szczecina już w najbliższą sobotę zmierzą się ze Ślepskiem Suwałki w meczu wyjazdowym.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved