Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Kozłowski zastąpi Fabiana Drzyzgę na początku sezonu

Michał Kozłowski zastąpi Fabiana Drzyzgę na początku sezonu

fot. Joanna Skólimowska

Sezon PlusLigi zbliża się wielkimi krokami. Na początku rozgrywek Asseco Resovia będzie musiała radzić sobie bez Fabiana Drzyzgi. Młodszego kolegę w składzie zastąpi Michał Kozłowski, który będzie pomagał Lukasowi Tichackowi.

Fabian Drzyzga niedawno mógł świętować zdobycie złotego medalu mistrzostw świata, ale jak się okazało, młody rozgrywający ma problemy ze ścięgnami Achillesa. Siatkarz ten będzie musiał odpocząć dwa, trzy tygodnie od siatkówki. W pierwszych meczach sezonu grę poprowadzi więc Lukas Tichacek, ale nie może pozostać on bez zmiennika, więc trener Andrzej Kowal postanowił skorzystać z usług Michała Kozłowskiego.

Przypomnijmy, że Michał Kozłowski jest siatkarzem Asseco Resovii Rzeszów, kontrakt podpisano rok temu. Kozłowski był jednak wypożyczony do AZS-u Częstochowa. W tym roku także rozpatrywano taką opcję, ale z uwagi na kłopoty Fabiana Drzyzgi na razie zdecydowano się go zgłosić do rozgrywek, zagrał już w Memoriale Zdzisława Ambroziaka. Kozłowski wypożyczony zostanie ewentualnie dopiero po powrocie do zdrowia Drzyzgi.

*tekst Marcina Lwa czytaj także w serwisie sport.pl 

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved