Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > W Krzanowicach Silesia Volley z PLKS-em uświetniły otwarcie hali

W Krzanowicach Silesia Volley z PLKS-em uświetniły otwarcie hali

fot. archiwum

W Krzanowicach w tym tygodniu odbyło się uroczyste otwarcie hali widowiskowo-sportowej, w której występować będą drużyny młodzieżowe miejscowego UKS-u. Uroczystość uświetnił mecz pokazowy pierwszoligowców z Jastrzębia-Zdroju i Mysłowic.

Uroczystość, która zgromadziła licznie przybyłych mieszkańców gminy oraz władze samorządowe, odbyła się w minioną środę. W Krzanowicach było co świętować, bowiem otwierano nowoczesny obiekt sportowy, którego budowa trwała ponad pięć lat. Przemowom zaproszonych gości nie było końca, a samo otwarcie, które zaplanowane było na 45 minut, trwało blisko dwie godziny. W tym czasie podopieczne Rafała Kalinowskiego kilkakrotnie wychodziły na rozgrzewkę. Najpierw rozegrano dwie partie pomiędzy UKS-em Krzanowice, a Silesią Volley MOSiR Mysłowice, które zakończyły się zwycięstwem gości.

Punktem kulminacyjnym imprezy był pojedynek dwóch śląskich zespołów, które w nadchodzącym sezonie będą walczyć na boiskach I ligi kobiet. Mowa o drużynach Silesii Volley i PLKS-u Pszczyna Jastrzębie-Borynia. Dwie pierwsze odsłony meczu należały do zespołu Jarosława Bodysa, który mimo znacznej przewagi nie ustrzegł się w nich błędów. Mysłowiczanki grały nonszalancko, nie wykorzystując prezentów, którymi je obdarowywały siatkarki z Jastrzębia-Zdroju. W trzecim secie w obozie silesianek doszło do zmiany rozgrywającej. W miejsce Aleksandry Wieczorek pojawiła się Marzena Patryarcha, która poprowadziła ekipę trenera Kalinowskiego do zwycięstwa w trzecim secie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-09-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved