Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wołosz odszedł z MKS-u Banimexu Będzin, trafi do Espadonu?

Wołosz odszedł z MKS-u Banimexu Będzin, trafi do Espadonu?

fot. archiwum

Po rocznej przygodzie z MKS-em Banimexem Będzin pożegnał się Maciej Wołosz. Ten doświadczony przyjmujący od kilku dni trenuje z Espadonem Szczecin i wszystko wskazuje na to, że zasili szeregi pierwszoligowego beniaminka.

Maciej Wołosz to doświadczony przyjmujący, który już z wielu siatkarskich pieców jadł chleb. Swoją przygodę z plusligową siatkówką rozpoczął w barwach Siatkarza Wieluń, później grał jeszcze w Treflu Gdańsk walczącym w najwyższej klasie rozgrywkowej oraz w kilku klubach z jej zaplecza między innymi Jadarze Radom, BBTS-ie Bielsko-Biała, a ostatnio także MKS-ie Banimeksie Będzin. Jego drużyna przed sezonem 2014/2015 została dokooptowana do grona zespołów walczących w elicie, a to automatycznie wiązało się z koniecznością wzmocnienia składu. Wśród przyjmujących pozostali: Grzegorz Wójtowicz i Michał Żuk, a dodatkowo pod skrzydła trenera Dacewicza trafili – Maciej Pawliński oraz Robert Milczarek, co sprawiło, że Wołosz byłby piątym przyjmującym w szeregach beniaminka PlusLigi i trudno byłoby mu się przebić do podstawowego składu, tym bardziej że już w poprzednim sezonie ta sztuka nie udawała mu się zbyt często.

Zawodnik zdecydował się więc na opuszczenie Będzina. Wszystko wskazuje na to, że zasili Espadon Szczecin, w którym obok Macieja Kordysza będzie stanowił o sile przyjęcia beniaminka I ligi. Wołosz już od kilku dni trenuje z nową drużyną, wciąż jednak trwają ostatnie ustalenia szczegółów kontraktu, który ma zostać podpisany w najbliższych dniach. A już w sobotę podopiecznych trenera Michalczyka czeka inauguracja rozgrywek, w której w Siedlcach zmierzą się z wicemistrzem I ligi.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved