Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nicolas Uriarte: Czeka nas sporo pracy

Nicolas Uriarte: Czeka nas sporo pracy

fot. Joanna Skólimowska

- To było coś niewiarygodnego. Jestem naprawdę szczęśliwy, że moi koledzy z drużyny odnieśli taki sukces - nie ukrywa argentyński rozgrywający Nicolas Uriarte, który wznowił już, wspólnie z Facundo Conte, treningi z PGE Skrą Bełchatów.

Witamy ponownie na pokładzie mistrza Polski.

Nicolas Uriarte: – Cieszę się, że już tutaj wróciłem i mogę rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. Oczywiście po mistrzostwach potrzebowałem trochę wolnego czasu, ale ponowne treningi z PGE Skrą sprawiają, że jestem szczęśliwy. Czeka nas sporo pracy, ale najważniejsze, aby być gotowym do rozgrywek.

Jesteś rozczarowany po mundialu?Kiedy rozpoczynaliśmy mistrzostwa, to oczywiście nasze oczekiwania były większe. W niektórych meczach mogliśmy się zaprezentować lepiej. Ostatnie dwa pojedynki pokazały jednak, że mamy potencjał. Udowodniliśmy, że potrafimy grać dobrą siatkówkę. To dobry prognostyk na przyszłość. Mistrzostwa to już jednak historia. Teraz trzeba skoncentrować się na grze w PGE Skrze.

To, czego dokonali Polacy, zrobiło na tobie duże wrażenie?

To było coś niewiarygodnego. Jestem naprawdę szczęśliwy, że moi koledzy z drużyny odnieśli taki sukces. Dla nich, a także całej Polski to naprawdę wielka sprawa. Bardzo mnie to cieszy i serdecznie im gratuluję. Grali naprawdę świetną siatkówkę.

Widziałeś finałowy mecz MŚ?

Przyznam szczerze, że widziałem tylko pierwszego seta, bo musieliśmy jechać na lotnisko, aby móc dotrzeć do Bełchatowa. Nie byliśmy w stanie obejrzeć reszty spotkania i widzieliśmy tylko zwycięskiego seta Brazylijczyków. Kiedy dotarliśmy do Polski, dowiedzieliśmy się, że Polska wygrała. Byliśmy z tego faktu bardzo szczęśliwi.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved