Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Krzysztof Ignaczak: Trwają negocjacje, może zostaniemy…

Krzysztof Ignaczak: Trwają negocjacje, może zostaniemy…

fot. Joanna Skólimowska

Okazuje się, że decyzja Krzysztofa Ignaczaka, Michała Winiarskiego, Mariusza Wlazłego i Pawła Zagumnego o zakończeniu gry w kadrze nie musi być ostateczna. - Jeszcze nie mówimy "nie" - powiedział  36-letni libero. - Trwają mediacje, żeby zachować całą ekipę - dodał.

Krzysztof Ignaczak zdaje sobie sprawę, że wraz z odejściem z kadry jego życie mocno się zmieni. – Pewnie czegoś będzie brakowało, emocji, które temu towarzyszyły. Jeszcze nie mówimy „nie” – powiedział. – Trwają mediacje, żeby zachować całą ekipę – dodał, ale nie chciał jasno odpowiedzieć, czy szanse na zmianę decyzji są duże. – Nie potwierdzam, nie zaprzeczam – odpowiedział tajemniczo na pytanie dziennikarza.

On i Paweł Zagumny są zdecydowanie starsi od odchodzących również Mariusza Wlazłego i Michała Winiarskiego.Ja z Pawłem jesteśmy dinozaurami w tej reprezentacji. 16 lat jej poświęciliśmy, to najlepszy moment, żeby zejść ze sceny niepokonanym – uważa. – Dwa lata przy tych szesnastu mogą się wydać kropelką w morzu. Dla nas to są jednak zupełnie inne odczucia. Najbardziej poszkodowane w tym wszystkim są nasze rodziny – przyznaje.

Na szczęście może liczyć na wsparcie swojej. – Sport wyczynowy cechuje się tym, że trzeba coś wybrać. Jest rodzina i jest sport. My na ten moment wybraliśmy jeszcze sport, który wymaga poświęceń. Cieszę się, że mam tak kochającą rodzinę, która to rozumie i nauczyła się z tym żyć – podkreśla.źródło: TVN 24

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved