Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mikko Oivanen rozpoczyna treningi w klubie

Mikko Oivanen rozpoczyna treningi w klubie

fot. archiwum

Mikko Oivanen, siatkarz reprezentacji Finlandii, zakończył zmagania na siatkarskich mistrzostwach świata. W poniedziałek 15 września stawił się w Radomiu, gdzie niebawem rozpocznie treningi z drużyną Cerrad Czarnych Radom.

Rywalizację o tytuły najlepszych na świecie Finlandia zakończyła na drugiej rundzie. Dlatego Oivanen mógł zjawić się już w Radomiu. Zanim jednak rozpocznie regularne zajęcia z klubową drużyną, czeka go seria badań lekarskich i być może kilka dni odpoczynku.

Mikko miał wiele pracy w trakcie przygotowań do mistrzostw w Polsce. Zanim zacznie z nami ćwiczyć, zaliczy badania lekarskie. To normalne i każdy siatkarz przed rozpoczęciem zajęć w klubie musi je przejść. Oczywiście porozmawiamy z Mikko, dowiemy się, jak się czuje. Być może dostanie kilka dni wytchnienia, bo przecież i przed, i w trakcie mundialu solidnie pracował. Nie wykluczam, że Oivanen pojedzie z nami na turniej do Rypina [Czarni zagrają sparingi w najbliższy piątek i sobotę, 19 i 20 września – przyp. red.] – powiedział Robert Prygiel, trener Cerrad Czarnych.

Więcej w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved