Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Jest decyzja w sprawie Michała Winiarskiego

Jest decyzja w sprawie Michała Winiarskiego

fot. Łukasz Krzywański

Losy tego, czy kapitan reprezentacji Polski wystąpi w wieczornym spotkaniu, decydowały się do samego końca, ostatecznie Michał Winiarski nie zagra w meczu z Francją. Stephane Antiga podkreślił jednak, że  "Winiar" czuje się już lepiej.

Michał Winiarski urazu nabawił się w trzecim secie sobotniego starcia z Iranem. Zawodnik poczuł silny ból w plecach, badania wykazały, że doszło do spięcia mięśniowego. Na szczęście nie ma urazu kręgosłupa. Zadecydowano, że dziś mecz rozpoczną Mateusz Mika i Michał Kubiak. – Z Michałem jest już lepiej, ale nie jest w stanie dzisiaj zagrać. Kubiak i Mika są w formie i nie mam powodu do zmartwień – zaznaczył Stephane Antiga.

Stan zdrowia „Winiara” skomentował także doktor Jan Sokal. – Badanie rezonansu nie wykazało uszkodzeń struktur nerwowych kręgosłupa. Rokowania są dobre i miejmy nadzieję, że Michał niedługo wróci do gry. Zawodnik sam nie wie, co się stało. Dzisiaj Michał już jest na nogach. Oczywiście odczuwa dyskomfort, ale liczymy, że szybko wróci do drużyny – powiedział lekarz reprezentacji. Mecz z Francją rozpocznie się o godzinie 20:25.

źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved