Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Pechowy sparing Eweliny Sieczki

Pechowy sparing Eweliny Sieczki

fot. archiwum

W piątek siatkarki Budowlanych Łódź miały rozegrać pierwszy sparing. Ostatecznie do Łodzi bialski BKS nie przyjechał, dlatego Adam Grabowski podzielił drużynę na dwie ekipy i rozegrano mecz wewnętrzny. Spotkania nie dokończyła przyjmująca Ewelina Sieczka.

O tym, że bielszczanki nie przyjadą do Łodzi, wiadomo było już od wczoraj. Zespół Leszka Rusa boryka się z kontuzjami i plagą przeziębienia. – Bez sensu więc było przyjeżdżać do Łodzi – powiedział szkoleniowiec.

Siatkarki Budowlanych od tego tygodnia trenują już niemal w komplecie. Do zespołu dołączyły już Emilia Kajzer, Dorota Medyńska i Aleksandra Sikorska, które grały w reprezentacji Polski w zawodach World Grand Prix. Zespół czeka jeszcze tylko na Sanję Popović, która do Łodzi przyjedzie dopiero po mistrzostwach świata we Włoszech.

Seniorkom Budowlanych w treningach pomagają także siatkarki z Młodej Orlen Ligi: Joanna Pacak, Magdalena i Maria Woźniczki, Julia Brzezińska oraz Zuzanna Berkowska. Trenerzy Adam Grabowski oraz Jacek Pasiński (Młoda Orlen Liga) podzielili drużynę na dwa zespoły, które rozegrały między sobą normalny mecz. Oczywiście poziom zawodów pozostawiał jeszcze wiele do życzenia, szczególnie jeśli chodzi o dokładność i zgranie drużyny. Na boisku nie było też nominalnej atakującej. Siatkarki były jednak głodne gry i cieszyły się z czterech rozegranych setów. Nie zabrakło również elementów zabawy, a w rolę atakującej w kilku akcjach wcieliła się nominalna rozgrywająca Kajzer.Jedynym minusem piątkowego sparingu był fakt, że kontuzji stawu skokowego nabawiła się Ewelina Sieczka. Boisko opuściła jednak o własnych siłach, dlatego po krótkim odpoczynku powinna być zdolna do dalszych treningów.

Kolejny sparing Budowlane rozegrają 6 września z Legionovią Legionowo w Uniejowie.

Autor: Maciej Nowocień, więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved