Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Wraca wychowanek, a w pucharze solidny sprawdzian GTPS-u

Wraca wychowanek, a w pucharze solidny sprawdzian GTPS-u

fot. archiwum

Nie Maciej Kordysz, a Piotr Kramer ma wzmocnić GTPS. Wychowanek gorzowskiego klubu terminował w ZAKSIE Kędzięrzyn Koźle i SMS-ie Spała. Gorzowianie poznali też pierwszego rywala w Pucharze Polski. To Gwardia Wrocław.

Ma 20 lat, a za sobą grę w Młodej PlusLidze w barwach ZAKSY Kędzierzyn Koźle oraz w SMS-ie Spała. Grał też w młodzieżowej reprezentacji Polski. Piotr Kramer jest zdecydowany na powrót do macierzystego klubu, gdzie miałby zapełnić lukę na przyjęciu po fiasku rozmów z Maciejem Kordyszem (zagra w pierwszoligowym Morzu Bałtyk Szczecin). Młody wychowanek jeszcze umowy nie podpisał, ale ma to zrobić na dniach. Do kadry GTPS-u zostanie też dołączony inny przyjmujący Karol Greś, brat grającego od roku w Gorzowie Patryka Gresia, ostatnio zawodnik MKS-u MDK Warszawa, wcześniej także rezerw Jastrzębskiego Węgla.

Gorzowianie poznali także pierwszego rywala w Pucharze Polski. Z powodu małej ilości chętnych z II ligi GTPS zacznie rywalizację już od II rundy meczem z Gwardią Wrocław, która biła się w ubiegłym sezonie w półfinałach o I ligę. – Wiem, że rozgrywa tam były zawodnik GTPS-u Łukasz Wroński, jest też kilku innych w miarę obytych chłopaków. Gramy jednak u siebie, więc nie wypada nie wygrać – skomentował trener GTPS-u, Krzysztof Kocik. Mecz zaplanowano na 8 października. Jeśli gorzowianie wygrają, to w III rundzie zmierzą się ze zwycięzcą pary Lechia Tomaszów Mazowiecki – Stal Grudziądz/SMS II Spała (dwaj ostatni grają ze sobą w pierwszej rundzie).

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved