Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ślepsk Suwałki zamiast reprezentacji Egiptu

Ślepsk Suwałki zamiast reprezentacji Egiptu

fot. archiwum

1 i 2 września siatkarze LOTOSU Trefla rozegrają pierwsze sparingi w tym sezonie. Ich rywalem nie będzie jednak reprezentacja Egiptu, jak wcześniej planowano, a zespół z zaplecza PlusLigi - Ślepsk Suwałki.

Ślepsk to piąta drużyna minionego sezonu I ligi. W letniej przerwie do zespołu z Suwałk wypożyczony został atakujący Bartłomiej Kluth, który z Treflem wywalczył brązowy medal Młodej Ligi. O miejsce w wyjściowej szóstce rywalizować on będzie z byłym zawodnikiem żółto-czarnych, Wojciechem Winnikiem, a trenerem pierwszoligowca jest Piotr Poskrobko, który przed laty był zarówno graczem, jak i członkiem sztabu szkoleniowego Trefla.

Dla LOTOSU Trefla pojedynki z zespołem z Suwalszczyzny będą pierwszymi meczami kontrolnymi w okresie przygotowań do nowego sezonu. Do drużyny nie zdąży dotrzeć jeszcze Murphy Troy, którego ewentualnym zmiennikiem będzie Mateusz Linda z Młodej Ligi. Juniorzy będą musieli też wesprzeć pierwszy zespół na przyjęciu, bowiem w składzie będzie brakowało jeszcze Mateusza Miki i nowego zawodnika na tej pozycji.

LOTOS Trefl i Ślepsk zagrają ze sobą dwukrotnie – w poniedziałek, 1 września, o 16.00 i we wtorek, 2 września, o 11.00 w hali gdańskiej AWFiS. Pierwszy ze sparingów jest otwarty dla publiczności.źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved