Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Przygotowania Ślepska w pełni

Przygotowania Ślepska w pełni

fot. archiwum

Znany jest program spotkań sparingowych Ślepska Suwałki. W stosunku do zapowiedzi nastąpiła w nim jedna zmiana. Zamiast meczu z Hatta Volleyball Clubbing Club ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich suwalczanie zagrają dwa z Lotosem Treflem Gdańsk.

Okazuje się, że zespół z Emiratów prezentuje poziom z pogranicza polskiej III i II ligi, a dla nas to za słaby rywal, nawet na początku przygotowań – twierdzi Piotr Poskrobko, szkoleniowiec Ślepska. – W rozwiązaniu problemu pomógł nam Lotos Trefl Gdańsk, który zaprosił nas na dwa mecze u siebie. Różnica w klasie rywala nieporównywalna i te sprawdziany będą ostrym testem tego, co już zrobiliśmy i wskazówką co jeszcze mamy zrobić, żeby walczyć o miejsce w czołówce I ligi – dodaje.

Dodatkowo w czwartek siatkarze zaprezentują swoje umiejętności na torze kartingowym, ale jako kierowcy, zasiadając za kierownicami gokartów i na parkiecie (ZS nr 6 ul. Sikorskiego godz. 17.45 – w meczu z suwalskimi kartingowcami). – W drużynie jest wielu fanatyków sportu samochodowego, ale chyba żaden z nas nie miał jeszcze okazji, aby sprawdzić się w roli kierowcy karta – mówi Wojciech Winnik, kapitan Ślepska. – Otrzymaliśmy zaproszenie do rajdowo-siatkarskiej zabawy z kartingowcami i z niego skorzystamy. A kibiców serdecznie zapraszamy na nasze popisy za kierownicą, kartingowców pod siatką i na wspólne ognisko.

Ślepsk, już na poważnie, zagra też w trzech przedsezonowych turniejach: w Wyszkowie, Ostrołęce i Suwałkach, w których rywalami będą Camper Wyszków, KPS Siedlce, Pekpol Ostrołęka i 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska.źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved