Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > MKS Banimex Będzin ma nowego prezesa

MKS Banimex Będzin ma nowego prezesa

fot. archiwum

Mariusz Korpak został nowym prezesem zagłębiowskiego klubu MKS-u Banimexu Będzin. Dyrektor będzińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji stanął na czele spółki, zastępując na tym stanowisku Emila Bystrowskiego.

Zagłębiowski klub przygotowuje się do pierwszego sezonu w elicie, a zmiany dotykają nie tylko składu zespołu, ale i zarządu MKS-u. Na czele klubu nie stoi już Emil Bystrowski.

– Dotąd MKS reprezentowało w lidze stowarzyszenie i wtedy mogłem spokojnie łączyć tę funkcję z pracą zawodową. Po awansie do PlusLigi klub przekształcił się jednak w spółkę, a mnie na przeszkodzie do zachowania stanowiska prezesa stanęła ustawa zwana potocznie „kominową”. Oddałem jednak klub w dobre ręce, a sam – z ramienia stowarzyszenia – będę nadal nadzorował szkolenie dzieci i młodzieży – mówi Bystrowski, który pozostał prezesem stowarzyszenia.

Przypomnijmy, że zespół z Zagłębia wzmocniło pięciu zawodników – rozgrywający – Tomasz Kowalski, atakujący – Mikołaj Sarnecki oraz przyjmujący – Maciej Pawliński, Miłosz Hebda i Robert Milczarek.źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved