Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Charlotte Leys: Liga startuje trochę za wcześnie

Charlotte Leys: Liga startuje trochę za wcześnie

fot. Atom Trefl Sopot

- Liga startuje trochę za wcześnie i nie będę mogła zagrać w pierwszych spotkaniach - mówi Charlotte Leys, przyjmująca PGE Atomu Trefla Sopot. Siatkarka zakończyła niedawno udział w World Grand Prix, a niebawem wystąpi w mistrzostwach świata.

Charlotte Leys jako jedna z dwóch zawodniczek dotrze do Sopotu zdecydowanie najpóźniej. Obecnie cieszy się z pewnością krótkim odpoczynkiem w Belgii po powrocie z Tokio, ale tak naprawdę „Żółte Tygrysice” nie mają czasu na labę. Lada moment rozpoczną dalsze przygotowania do mistrzostw świata 2014, które rozpoczną się na początku października i będą rozgrywane równolegle do pierwszych kolejek ligowych. – Liga startuje w tym roku trochę za wcześnie, równolegle do czempionatu i nie będę mogła przygotowywać się z drużyną do nowego sezonu. Wiem jednak, że znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, uda nam się ten problem rozwiązać – mówi Leys.

Belgijka podobnie jak większość zawodniczek bardzo ciekawa jest tego, jak będzie się układała współpraca z nowym szkoleniowcem. – Nie mogę się doczekać sezonu, do klubu przyszedł nowy trener, kilka nowych zawodniczek, dlatego nie mogę się doczekać powrotu do klubu – zapewnia.

Cele na sezon dla belgijskiej przyjmującej PGE Atomu Trefla również pozostają jasne. – W tym sezonie będziemy walczyły o medale. W zeszłym roku udało nam się wywalczyć jedynie brązowy „krążek”, ale sądzę, że z nowym składem jesteśmy w stanie zajść dalej. Przyszła Kasia Zaroślińska, do Sopotu wraca Maja Tokarska i myślę, że to duże wzmocnienia, choć oczywiście treningi i mecze zweryfikują naszą siłę – kończy Belgijka.źródło: atomtrefl.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved