Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Przymiarek transferowych w Morzu Bałtyk ciąg dalszy

Przymiarek transferowych w Morzu Bałtyk ciąg dalszy

fot. archiwum

Wciąż trwa budowa składu Morza Bałtyk Szczecin. Mimo że drużyna od minionego poniedziałku przygotowuje się do sezonu, to nadal testowani są nowi zawodnicy. Być może działacze beniaminka zrezygnują z podpisania umowy z Pawłem Maciejewiczem.

Mimo że do rozpoczęcia pierwszoligowych rozgrywek pozostał już tylko nieco ponad miesiąc, wciąż trwa budowa Morza Bałtyk. Ostatecznie być może nawet sześciu zawodników, którzy walczyli o awans do I ligi, wciąż będzie broniło barw zachodniopomorskiego zespołu – Jakub Makar, Daniel Zabłocki, Adam Tołoczko, Wojciech Kwiecień, Krzysztof Kołodziej oraz Damian Markiewicz, który najprawdopodobniej z ataku zostanie przestawiony na środek siatki. Wówczas o miejsce w składzie rywalizował będzie z Marcinem Nowakiem. Do gry na tej pozycji w szeregach beniaminka przymierzani są także – Kacper Bielicki, Janusz Gałązka (wcześniej AZS Politechnika Warszawska i Czarni Radom) oraz jeden z młodych środkowych bełchatowskiej Skry. Nie wiadomo, czy w Szczecinie zagra Paweł Maciejewicz, który mógłby występować zarówno na pozycji atakującego, jak i przyjmującego, ale na razie zmaga się z problemami zdrowotnymi, które mogą przeszkodzić mu w ostatecznym związaniu się z Morzem Bałtyk. Ciekawie może przedstawiać się także sytuacja na przyjęciu, bowiem obok doświadczonego Macieja Kordysza na tej pozycji może w Szczecinie zagrać Patryk Orłowski, który siatkarskie szlify zbierał w LO SMS Świnoujście, a w poprzednim sezonie był jedną z kluczowych postaci Olimpii Sulęcin, która okazała się najlepsza w pierwszej grupie II ligi mężczyzn, ale turnieju półfinałowego już nie zawojowała.

Jednak może się okazać, że dojdzie jeszcze do innych roszad kadrowych w szczecińskim zespole. Niewykluczone, że towarzysko zmierzy się on z Olimpią Sulęcin. Ważnym testem dla Morza Bałtyk może być również memoriał Ryszarda Świątkiewicza, na który podopieczni trenera Michalczyka otrzymali zaproszenie od GTPS-u Gorzów Wielkopolski.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved