Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Konrad Cop asystentem Jakuba Bednaruka

Konrad Cop asystentem Jakuba Bednaruka

fot. archiwum

AZS Politechnika Warszawska znalazł następcę Przemysława Michalczyka. Nowym drugim trenerem drużyny "inżynierów" został Konrad Cop, który przed kilkoma laty pracował już w akademickim zespole jako statystyk.

Konrad Cop to młody, ale bardzo pracowity i ambitny trener – poinformowała Jolanta Dolecka, prezes AZS-u Politechniki Warszawskiej S.A. – Znamy go doskonale, wszak kilka lat temu pracował już w naszym zespole, a ostatnio często gościł na treningach i podpatrywał nasz sztab szkoleniowy – dodała. – Konrad, powodzenia. Jestem pewna, że sobie poradzisz – skierowała kilka słów do nowego asystenta Jakuba Bednaruka tuż po podpisaniu umowy o współpracy.

Bardzo cieszę się z otrzymanej szansy i dziękuję za nią zarówno pani prezes, jak i trenerowi Jakubowi Bednarukowi – oznajmił Konrad Cop. Przez ostatnie lata pracowałem z młodzieżą z klubu MOS Wola Warszawa, angaż w Politechnice jest więc dla mnie skokiem na głęboką wodę. Nie mam jednak żadnych obaw i z niecierpliwością czekam na początek sezonu – stwierdził.

Konrad Cop w sezonie 2008/2009 pełnił funkcję statystyka w stołecznym klubie. – Choć zajęliśmy wówczas ostatnie miejsce w lidze, bardzo miło wspominam ten czas. Przez rok pod okiem trenera Panasa bardzo wiele się tu nauczyłem – powiedział Cop. – Ja byłem statystykiem, a Kuba Bednaruk zawodnikiem. Teraz obaj jesteśmy w sztabie szkoleniowym – uśmiechnął się.Konrad Cop od kilku dni uczestniczy już w treningach. – Jestem pewien, że współpraca z Kubą pozwoli mi się rozwinąć. Zrobię wszystko, co potrafię, aby drużyny osiągała jak najlepsze wyniki – obiecał.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved