Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mistrzowie Polski już trenują

Mistrzowie Polski już trenują

fot. archiwum

Trzech siatkarzy PGE Skry Bełchatów wzięło udział w pierwszym treningu przed rozpoczęciem sezonu 2014/15. We wtorkowych zajęciach w hali Energia uczestniczyli Piotr Badura, Maciej Muzaj i Wojciech Włodarczyk. Towarzyszyli im zawodnicy młodej Skry.

Pierwszy trening przebiegał bez większych obciążeń. Na zajęciach pojawiło się 17 zawodników, ale tylko trzech z pierwszej drużyny PGE Skry. Siatkarze najpierw rozciągali się na boisku, a następnie zmienili boisko na siłownię. Wszyscy wrócili do treningów w bardzo dobrych nastrojach.

Ze zdrowiem wszystko w porządku, nic tylko trenować – mówi z uśmiechem na ustach Maciej Muzaj. Dla młodego atakującego to nie jest pierwszy kontakt z piłką, bo jeszcze kilkanaście dni temu przebywał z kadrą Stephane’a Antigi. Z kolei nowy środkowy Piotr Badura nie ukrywa, że przed pierwszym treningiem trema była spora. – Poznałem trenerów, nowych zawodników, ale sam fakt, w jakim miejscu się znajduję, że jestem w Skrze, powoduje, że trema jest – przyznaje 19-letni zawodnik.

Pierwsza część przygotowań do nowego sezonu minie w bardzo okrojonym składzie. Czy będzie mieć to negatywny wpływ na odpowiednie przygotowanie drużyny? – Raczej nie. Teraz będziemy pracować indywidualnie z tymi zawodnikami, których mamy. To będzie dobra okazja, aby podnieść ich umiejętności. Pozostali zawodnicy gdy wrócą ze swoich reprezentacji, też powinni być w formie. Będą tylko musieli trochę odpocząć – mówi asystent pierwszego trenera PGE Skry Fabio Storti.źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved