Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Legia Warszawa trenuje przed sezonem

Legia Warszawa trenuje przed sezonem

fot. archiwum

Siatkarze MKS-u MDK Legii Warszawa przygotowują się do nowego sezonu. Po obozie w miejscowości Gawrych Ruda przyszedł czas na treningi w Warszawie oraz na mecze kontrolne. W miniony poniedziałek rozegrali dwa sparingi z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

W pierwszym meczu kontrolnym warszawscy siatkarze pokonali rywali 3:1. W drugim w identycznym stosunku lepsza okazała się drużyna przeciwna. Mecze miały charakter typowo treningowy. – Cieszę się przede wszystkim z możliwości grania i sprawdzenia formy wszystkich zawodników. Gra zespołu wyglądała dosyć nierówno, momentami falowała. Dobre fragmenty przeplatane były tymi gorszymi. To normalne na tym etapie przygotowań. Dzięki tym sparingom wiemy, nad czym mamy pracować w toku dalszych przygotowań i jak poprawić naszą grę – powiedział Michał Rybak, szkoleniowiec Legii.

Następny sprawdzian przedsezonowy będzie miał miejsce w sobotę, kiedy to MKS MDK Legia Warszawa zmierzy się w Skarżysku-Kamiennej z miejscową drużyną SAF SF Wioletta. Do końca sierpnia siatkarze trenować będą w Warszawie. W dalszej części przygotowań planowane są kolejne sparingi oraz praca nad formą, która ma zaprocentować w pierwszych meczach nowego sezonu. Ten rusza już 27 września, a rozpocznie go wyjazdowe starcie z SKS-em Hajnówka.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved