Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kontuzja Wlazłego na 2 tygodnie przed mistrzostwami świata

Kontuzja Wlazłego na 2 tygodnie przed mistrzostwami świata

fot. Łukasz Krzywański

Na początku trzeciego seta meczu z Bułgarią podczas Memoriału Wagnera cała hala w Krakowie zamarła. Po ataku na parkiet upadł z grymasem bólu atakujący reprezentacji Polski, Mariusz Wlazły. Wyglądało to na skręcenie stawu skokowego.

Na początku trzeciego seta meczu z Bułgarią Mariusz Wlazły skoczył do ataku i upadając, stanął na stopie jednego z blokujących rywali. Polski atakujący padł na parkiet z grymasem bólu, trzymając się za lewą nogę, która przy upadku niebezpiecznie wygięła się w stawie skokowym. Pierwsze prognozy mówią o skręconym stawie skokowym, ale jak poważny jest uraz – dowiemy się dopiero w niedzielę po szczegółowych badaniach.

W miejsce Mariusza Wlazłego na boisku pojawił się Dawid Konarski. Kontuzja zaniepokoiła poważnie Stephane’a Antigę i kibiców reprezentacji Polski, bowiem do pierwszego meczu mistrzostw świat z Serbią pozostały tylko dwa tygodnie. Niewykluczone więc, że w kadrze na wrześniowy turniej w miejsce Mariusza Wlazłego zostanie powołany Grzegorz Bociek. Decyzje zapadną zapewne dopiero po tym, gdy będzie więcej wiadomo na temat kontuzji Wlazłego.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved