Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Agnieszka Kąkolewska: Byłyśmy za bardzo spięte

Agnieszka Kąkolewska: Byłyśmy za bardzo spięte

fot. Łukasz Krzywański

- Niby nikt nie kładzie na nas wielkiej presji, ale wiemy, że stać nas na dobrą grę i zwycięstwa z takimi zespołami jak Belgia. Chcemy to udowodnić tym, którzy w nas nie wierzą, że potrafimy grać - mówiła po przegranej z Belgią Agnieszka Kąkolewska.

Biało-czerwone nie wywalczyły w Koszalinie przepustki do finałów World Grand Prix w Tokio. W piątek w pierwszym meczu turnieju finałowego 2. dywizji Polki uległy Belgijkom 0:3 i pozostała im już tylko walka o 3. miejsce w grupie. – W tym meczu za bardzo chciałyśmy i byłyśmy za bardzo spięte. Przez to nie realizowałyśmy naszych założeń, a ciało nas nie słuchało. Zupełnie nam to nie wychodziło – powiedziała po spotkaniu Agnieszka Kąkolewska.

Z trzech spotkań z belgijską ekipą w tym sezonie podopieczne Piotra Makowskiego wygrały tylko jedno – na inaugurację rozgrywek. Mimo to z optymizmem podchodziły do piątkowego starcia. – Trening dzień przed meczem wyglądał o wiele lepiej. W każdym elemencie widać było nasze zgranie – przyznała środkowa polskiej reprezentacji. – Niby nikt nie kładzie na nas wielkiej presji, ale wiemy, że stać nas na dobrą grę i zwycięstwa z takimi zespołami jak Belgia. Chcemy to udowodnić tym, którzy w nas nie wierzą, że potrafimy grać. Może przez to kompletnie nasza gra się rozsypała – dodała.

Miejmy nadzieję, że w pewnym momencie odpalimy i pokażemy sto procent swoich możliwości. Musimy poukładać sobie to wszystko w głowach. Finał World Grand Prix to wielka impreza i każda z nas chciałaby tam być, ale teraz nie cofniemy czasu – zakończyła zawodniczka. 

źródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved