Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > Arkadiusz Olejniczak trenerem trzecioligowego Siatkarza Otmuchów

Arkadiusz Olejniczak trenerem trzecioligowego Siatkarza Otmuchów

fot. archiwum

Od jakiegoś już czasu wiadomym było, że były mistrz świata juniorów w piłce siatkowej i zawodnik m.in. Mostostalu Kędzierzyn-Koźle będzie w nowym sezonie trenował zawodników KS-u Siatkarza Otmuchów. Olejniczak podpisał już kontrakt z  klubem.

W czwartek 7 sierpnia w Otmuchowie Arkadiusz Olejniczak najpierw podpisał umowę, a następnie miał okazję porozmawiać ze swoimi nowymi podopiecznymi. Podczas spotkania organizacyjnego nie zabrakło rozmów o wizji tworzącego się zespołu, a także tych nieco luźniejszych, od samego początku scalających drużynę.

Drużyna Siatkarza Otmuchów przygotowania do sezonu rozpocznie 18 sierpnia. Pewnym jest, że sparingpartnerem zespołu z Otmuchowa przynajmniej raz będzie drugoligowa drużyna Juve Wakmet Głuchołazy – zespół, który Olejniczak wprowadził do II ligi i którego trener pozostanie również w nadchodzącym sezonie.

W nowym sezonie Siatkarz Otmuchów trenować i rozgrywać swoje mecze będzie w Kałkowie znajdującym się w gminie Otmuchów, w niedawno oddanej do użytku nowej hali widowiskowo-sportowej. – Infrastruktura, nowoczesny sprzęt sportowy, bogate zaplecze socjalne i techniczne, a przede wszystkim sanitarne przemawiają za tym, że podjęta decyzja jest w pełni uzasadniona – argumentuje prezes zarządu, Mateusz Bednarczyk.Czy wszystkie powyższe elementy pozwalają sądzić, że w Otmuchowie powstaje zespół z drugoligowymi ambicjami? Czas pokaże. Tym bardziej, że w Siatkarzu trwają ostatnie kadrowe przetasowania. – Na pierwsze deklaracje i cele zespołu na nowy sezon musimy poczekać. Coś więcej można będzie powiedzieć po pierwszym, w pełni przepracowanym miesiącu treningowym – powiedział Arkadiusz Olejniczak, nowy trener Klubu Sportowego Siatkarz Otmuchów.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved