Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mistrz Polski wraca do treningów w Policach

Mistrz Polski wraca do treningów w Policach

fot. archiwum

Chemik Police po krótkim obozie w Dźwirzynie od poniedziałkiu będzie trenował w Policach. Potem zespół przeniesie się do Szczecina. Mistrz Polski z uwagi na sytuację kadrową, głównie brak Serbek, stara się także o przełożenie pierwszych meczów sezonu.

Niedawno siatkarki Chemika Police spotkały się na obozie w Dźwirzynie. Miał on na celu, aby zawodniczki mogły w łagodny sposób wdrożyć się na nowo do pracy po okresie wakacyjnym. – Od 18 sierpnia, czyli najbliższego poniedziałku, dziewczyny zaczynają już normalny cykl treningowy. Dostały po obozie w Dźwirzynie kilka dni wolnego. Na razie będą pracowały w hali w Policach. W momencie, kiedy już będzie wszystko przygotowane w nowej hali w Szczecinie, to wtedy przeniosą się do niej – opowiada prezes Joanna Żurowska.

Na chwilę obecną pewne jest to, że zespół przed sezonem wystąpi w Szamotułach. – W Szamotułach będziemy na pewno, bo rozegramy tam mecz o Superpuchar Polski. Jeżeli chodzi o pozostałe gry kontrolne, jesteśmy na etapie rozmów z poszczególnymi zespołami i pewnie gdzieś w połowie przyszłego tygodnia ogłosimy nasz plan sparingów – dodaje prezes Chemika Police.

Przypomnijmy, że sezon Orlen Ligi rozpocznie się na początku października, jeszcze w trakcie MŚ siatkarek. W klubie są cztery reprezentantki Serbii, które w tym czasie będą jeszcze na turnieju, a dodatkowo po zawodach będą potrzebowały odpoczynku. Chemik stara się w związku z tym o przełożenie meczów z Developresem Rzeszów, Impelem Wrocław i PGE Atomem Treflem Sopot. – Wystąpiliśmy do klubów, z którymi będziemy grali, z wnioskiem o przełożenie meczów. Zaproponowaliśmy terminy, w których mecze mogłyby być rozegrane i czekamy na odpowiedź – mówi Żurowska.  Być może już w przyszłym tygodniu będzie już coś wiadomo w tej sprawie.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved