Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Torunianki kończą obóz w Górznie

Torunianki kończą obóz w Górznie

fot. archiwum

Zespół Budowlanych Toruń powoli kończy zgrupowanie w Górznie, na którym przebywa od kilkunastu dni. - Dziewczyny są już bardzo zmęczone, ale sumiennie znoszą ciężkie treningi, w których uczestniczą - mówi Mariusz Soja szkoleniowiec pierwszoligowca z Torunia.

Jak do tej pory przygotowania torunianek do nadchodzącego sezonu przebiegają bez zakłóceń. Podopieczne Mariusza Soi po bardzo krótkim pierwszym etapie na początku sierpnia wyjechały na obóz kondycyjny niedaleko Brodnicy. – Zgrupowanie w Górznie powoli dobiega końca. W tej chwili zostały nam jeszcze dwa dni wspólnych treningów – mówi trener Budowlanych. – Po powrocie do domu zawodniczki będą miały dwa dni wolnego, które poświęcą na regenerację sił. Po dotychczasowych treningach mają prawo czuć się zmęczone – dodaje szkoleniowiec.

Mariusz Soja nie chce na wypowiadać się na temat dotychczasowej dyspozycji zawodniczek. – Na temat formy dziewczyn wolałbym na tym etapie przygotowań nie mówić. Jedno, co mogę zdradzić, że to, co im rośnie, to nie forma, a mięśnie – śmieje się trener. – Ale nie ma co im się dziwić, trenują bardzo ciężko z dwóch trzygodzinnych blokach dziennie. Najważniejsze, że praca przez nie jest dobrze wykonywana. Mam bardzo ambitny zespół, który z uśmiechem na ustach znosi nawet najcięższe treningi.

Od poniedziałku torunianki wznowią zajęcia. Do końca miesiąca trenować będą na własnych obiektach. – Tak jak mówiłem wcześniej. Sierpień w naszym wykonaniu będzie bardzo intensywny – tłumaczy Mariusz Soja, którego drużyna we wrześniu przejdzie całą serię sparingów i turniejów towarzyskich.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved