Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > Andrzej Sitkowski poprowadzi Czarnych Radom w Młodej Lidze

Andrzej Sitkowski poprowadzi Czarnych Radom w Młodej Lidze

fot. archiwum

Andrzej Sitkowski zastąpi Jacka Skroka na stanowisku trenera zespołu RCS-u Czarnych, występującego w rozgrywkach Młodej Ligi. Roszada spowodowana jest chęcią skupienia się przez Skroka na obowiązkach związanych z pracą w zarządzie RCS-u.

W minionym sezonie obaj trenerzy wspólnie prowadzili zespół Czarnych w Młodej Lidze. W nadchodzącym to Andrzej Sitkowski obejmie stanowisko pierwszego szkoleniowca, które będzie łączył z prowadzeniem zespołu juniorów RCS-u. Co ciekawe asystentem trenera, mającego na swoim koncie dwa tytuły mistrza Polski juniorów, będzie były siatkarz „Wojskowych” – Łukasz Staniewski, który rozpoczyna swoją przygodę z „trenerką”.

Jak udało się dowiedzieć nieoficjalnie portalowi Czarni.Radom.pl, trenerzy chcą, aby kadra zespołu występującego w Młodej Lidze składała się wyłącznie z juniorów Radomskiego Centrum Siatkarskiego (rocznik 1996 i młodsi). Co wobec tego z zawodnikami, którzy wciąż są młodzi, ale już skończyli wiek juniora? Prawdopodobnie zmuszeni zostaną do rozpoczęcia poszukiwań klubów, w których mogliby występować na zasadzie wypożyczenia bądź zakończenia przygody ze sportem.

źródło: czarni.radom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Młoda Liga, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved