Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Stanisław Nowaczyk: Ta grupa zawodników ma coś do udowodnienia

Stanisław Nowaczyk: Ta grupa zawodników ma coś do udowodnienia

fot. archiwum

Pekpol Ostrołęka do nowego sezonu przystąpi w mocno przebudowanym składzie. - Myślę, że ta grupa zawodników ma coś do udowodnienia i chciałaby się pokazać z jak najlepszej strony - mówi Stanisław Nowaczyk, prezes ostrołęckiego klubu.

Siatkarze Pekpolu Ostrołęka przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli już w zeszłym tygodniu. Na pierwszym treningu zawodnicy stawili się w komplecie. – Oczywiście cieszę się z tego, że do treningu przystąpiła cała czternastka, nikt w międzyczasie nie nabył żadnej kontuzji i nikt też nie skarżył się na żadne dolegliwości – mówi Stanisław Nowaczyk, prezes klubu – Myślę, że ta grupa zawodników ma coś do udowodnienia i chciałaby się pokazać z jak najlepszej strony. Oczywiście my chcemy, by zrobili to w naszym klubie.

W kadrze zespołu znad Narwi zaszło sporo zmian – ze starego składu pozostało zaledwie pięciu zawodników, przyszło siedmiu nowych, poza tym drużyna została uzupełniona dwoma juniorami. Dodatkowo po pięciu latach gry w Wyszkowie do klubu wrócił Dominik Zalewski. – Bardzo liczę tutaj na Dominika Zalewskiego, który jest najbardziej doświadczonym graczem ze wszystkich, to 32-letni zawodnik o bardzo dobrym przyjęciu i myślę, że bardzo się zespołowi przyda i pomoże pokierować grą zawodników. Liczę również na dwóch byłych juniorów, czyli na Jakuba Gaładyna i Patryka Brzostka, że też pomogą uzupełnić ten skład w razie jakiejś kontuzji i że będą zawsze gotowi do gry – mówi sternik ostrołęckiego klubu.

Przygotowania zespołu trwają już w najlepsze, trwa też umawianie przedsezonowych meczów kontrolnych. – Przygotowujemy się do nowego sezonu na obiektach w Ostrołęce przez cały sierpień i będziemy chcieli rozegrać tutaj pojedyncze sparingi, później rozpoczynamy turniejami, jeszcze nie wszystkie są zakontraktowane. Wiemy, że weźmiemy udział w minimum trzech turniejach, w tym 13-14 września w Ostrołęce – zdradza Nowaczyk. W tym turnieju ostrołęczanie zmierzą się z Camperem Wyszków, KPS-em Siedlce i Ślepskiem Suwałki. – Myślę, że kibice tutaj będą mieli niezłą ucztę siatkarską i myślę, że waleczność zawodników oraz ich umiejętności pozwolą na to, by te mecze stały na odpowiednio wysokim poziomie i że będą to dobre widowiska. Jeżeli będą zwycięskie dla nas, to będzie to podwójny sukces – kończy swoją wypowiedź prezes Pekpolu Ostrołęka.źródło: inf. własna, sport.moja-ostroleka.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved