Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nowe wyzwanie dla Miłosza Hebdy

Nowe wyzwanie dla Miłosza Hebdy

fot. archiwum

Skład MKS-u Banimexu Będzin zasilił młody i utalentowany siatkarz. Miłosz Hebda, bo o nim mowa, to 23-letni zawodnik o doskonałych warunkach fizycznych, który swoje siatkarskie umiejętności miał okazję pokazać, grając w AZS-ie Częstochowa.

Co zadecydowało, że przyszedłem tutaj? Na pewno osoby trenerów – Damiana Dacewicza i Andrzeja Stelmacha – z którymi znam się z Częstochowy i których bardzo cenię. Również potrzeba zmiany czegoś i chęć podjęcia nowych wyzwań miała duże znaczenie. Chcę sprawdzić, jak się gra gdzie indziej, bo do tej pory grałem praktycznie tylko w Częstochowie – mówi Hebda.

Miłosz Hebda ma w swoim dorobku siatkarskim wiele osiągnięć – był wielokrotnym reprezentantem kadry narodowej kadetów oraz juniorów, z którymi wiele razy wywalczył 1. miejsca w międzynarodowych turniejach, ma również na koncie wiele nagród indywidualnych, m.in. wyróżnienie dla najlepszego atakującego na XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w 2008 roku.

Młody siatkarz zapewnia, że chciałby, aby jego nowa drużyna grała jak najlepiej, jej celem powinna być walka o play-off. – Sam osobiście chciałbym dać jak najwięcej drużynie i kibicom, tak aby była tutaj ze mnie pociecha. Zrobię wszystko, żeby grać jak najlepiej i jak najwięcej dołożyć się do sukcesów drużyny – mówi nowy nabytek zespołu z Będzina. 

źródło: mks-mos.bedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved