Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Developres nie zgodzi się na przełożenie meczu z mistrzem Polski

Developres nie zgodzi się na przełożenie meczu z mistrzem Polski

fot. archiwum

Chemik Police, ubiegłoroczny mistrz Polski, rozważa przełożenie meczu inauguracyjnego z Developresem SkyRes Rzeszów ze względu na rozgrywane w tym czasie mistrzostwa świata. - Nie jesteśmy zainteresowani - słyszymy w rzeszowskim klubie.

Spotkanie Developresu SkyRes Rzeszów z Chemikiem Police planowo ma być rozegrane 4 października w Rzeszowie. Niewykluczone, że mistrz Polski będzie chciał przełożyć ten pojedynek. Wszystko przez rozpoczynające się we wrześniu mistrzostwa świata kobiet we Włoszech. W nich zagra kilka zawodniczek, które reprezentują barwy zespołu z Polic. To Maja Ognjenović, Stefana Veljković, Ana Bjelica oraz Sanja Malagurski.

O przekładaniu inauguracji w Orlen Lidze nie chce jednak myśleć klub z Rzeszowa. – Do tej pory oficjalne pismo ze strony drużyny z Polic do nas nie dotarło. Nie jesteśmy jednak zainteresowani przełożeniem tego meczu. Z racji tego, że możemy mieć później problem z wynajęciem hali w dogodnym terminie. Wiadomo przecież, że musimy halę dzielić z siatkarzami Asseco Resovii. Do tego w planach są też inne imprezy na Podpromiu. Dla nas mecz z mistrzem Polski jest też ważny ze względów marketingowych. Zresztą, czy mistrz Polski powinien obawiać się beniaminka? – powiedział wiceprezes Developresu SkyRes Wiesław Kozieł.

*Autor: Tomasz Błażejowski
*Więcej przeczytasz w serwisie sport.pl 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved