Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Olsztyński zaciąg w Częstochowie

Olsztyński zaciąg w Częstochowie

fot. archiwum

Patryk Napiórkowski i Jakub Macyra będą grali w AZS-ie Częstochowa. Jak oficjalnie poinformował klub, dwaj młodzi gracze, występujący do tej pory w Indykpolu AZS Olsztyn, od przyszłego sezonu będą bronić barw częstochowskiego AZS-u.

– To młodzi zawodnicy, którzy bardzo dobrze rokują na przyszłość. Cieszę się, że udało nam się ich pozyskać, bo AZS Częstochowa zawsze słynął z tego, że dawał szansę utalentowanym młodym graczom. Chcemy do tego wracać, stąd też ściągnięcie tych zawodników – mówi prezes AZS-u Częstochowa Roman Lisowski.

Patryk Napiórkowski urodził się 13 grudnia 1995 roku i występuje na pozycji atakującego. Ma 201 centymetrów wzrostu, a piłkę atakuje na pułapie 345 cm. Bardzo podobne parametry ma urodzony 22 lipca 1995 roku Macyra. Nowy środkowy AZS-u też ma 201 centymetrów wzrostu. Jego zasięg w ataku wynosi 341 cm.

Być może to nie ostatnie zmiany w szeregach klubu spod Jasnej Góry, z obozu częstochowian napływają kolejne informacje dotyczące ewentualnych uzupełnień w składzie. Jedno jest pewne, podobnie jak w poprzednich sezonach w Częstochowie budowany jest młody skład, uzupełniany o doświadczonych zawodników. 

źródło: azsczestochowa.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved