Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Maciej Muzaj: To dla mnie duże wyróżnienie

Maciej Muzaj: To dla mnie duże wyróżnienie

fot. FIVB

- Jest czas na żarty i jest czas na pracę. Bardzo mi się tu podoba i żałuję, że nie mogę spędzić w tym miejscu więcej czasu - nie ukrywa Maciej Muzaj. 20-letni atakujący PGE Skry przygotowuje kadrowiczów do gry przeciwko leworęcznym zawodnikom.

Młody atakujący przyznaje, że czuje się w Spale bardzo dobrze. – Panuje tu wspaniała atmosfera. Myślę, że inaczej być nie mogło, tutaj nie dałoby się czuć źle – mówi Maciej Muzaj, który pomaga zawodnikom reprezentacji Polski przygotować się do gry przeciwko leworęcznym graczom na mistrzostwach świata. – Na treningach głównie zagrywam z wyskoku lub blokuję. Generalnie staram się pomagać, jak tylko mogę. Jestem tutaj po to, aby w jakiś sposób pomóc w przygotowaniu drużyny przeciwko leworęcznym zawodnikom na MŚ – opowiada.

Muzaj nie miał problemu z odnalezieniem się w grupie. W reprezentacji jest wielu jego kolegów z PGE Skry Bełchatów. – Tak, jest sporo zawodników z Bełchatowa i miło jest widzieć znajome twarze. Dobrze się tutaj czuję znając kogoś, a poza tym cieszę się, że mogę pomagać kolegom z drużyny klubowej – mówi. Maciej Muzaj cieszy się z tego, że to właśnie jego Stephane Antiga poprosił o pomoc. – Myślę, że trenerzy skupieni są głównie na zawodnikach reprezentacji, ale okazja do pokazania się jest i to dla mnie duże wyróżnienie, że właśnie mnie trener Antiga poprosił o pomoc w przygotowaniach – mówi młody atakujący. – Atmosfera jest niesamowita. Sami zawodnicy tworzą bardzo zgraną grupę, a trenerzy im w tym pomagają. Jest czas na żarty i jest czas na pracę. Bardzo mi się tu podoba i żałuję, że nie mogę spędzić w tym miejscu więcej czasu – dodaje.

źródło: inf. własna, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved