Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Janeczek wraca do AZS-u Częstochowa

Bartosz Janeczek wraca do AZS-u Częstochowa

fot. Cezary Makarewicz

Bartosz Janeczek, który w barwach częstochowskiego klubu zdobył m.in. Puchar Polski i europejski Puchar Challenge, znów zagra w AZS-ie Częstochowa. Ostatni sezon Janeczek spędził w Transferze Bydgoszcz, do którego przeszedł z ligi francuskiej.

Bartosz Janeczek występował w AZS-ie Częstochowa w latach 2007-2012 i tak naprawdę tutaj najlepiej grał w siatkówkę. Oprócz wymienionych wyżej osiągnięć w tym czasie częstochowski klub grał także w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, zdobył wicemistrzostwo Polski oraz trzecie miejsce w rozgrywkach Pucharu Polski.

Po sezonie 2011/2012 podpisał kontrakt z Asseco Resovią Rzeszów, ale w tym klubie nie zagrał, bo został wypożyczony do francuskiego Chaumont Volley 52. Z kolei ostatni sezon spędził w Transferze Bydgoszcz.

Do listy sukcesów Bartosza należy dopisać jeszcze mistrzostwo Polski kadetów oraz mistrzostwo Europy w tej samej kategorii wiekowej. Nowy (stary) siatkarz AZS-u Częstochowa ma 27 lat. W poniedziałek rozpocznie przygotowania do sezonu pod okiem trenera Marka Kardosa. 

źródło: azsczestochowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved