Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jacek Stychno opuszcza Dąbrowę Górniczą

Jacek Stychno opuszcza Dąbrowę Górniczą

fot. archiwum

Od sezonu 2014/2015 w klubie z Zagłębia Dąbrowskiego pojawią się dwie nowe fizjoterapeutki - Aleksandra Wysota oraz Magdalena Frejowska, które zastąpią Jacka Stychno związanego z MKS-em od 2008 roku. Wcześniej pracował m.in w reprezentacji Polski.

Jacek Stychno ma za sobą bogatą karierę jako fizjoterapeuta. Przed podjęciem pracy w Dąbrowie Górniczej pracował m.in. w reprezentacji Polski. W zespole MKS-u spędził 6 lat, podczas których został wicemistrzem Polski oraz dwukrotnie zdobył Puchar Polski. W imieniu zarządu Miejskiego Klubu Siatkarskiego S.A. prezes zarządu Robert Koćma serdecznie podziękował Jackowi Stychno za sześć lat współpracy i trud włożony w funkcjonowanie drużyny podczas wszystkich tych sezonów.

Stanowisko fizjoterapeuty w klubie zajmą teraz dwie kobiety. Jedną z nich jest Magdalena Frejowska, absolwentka fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, która pomagała Jackowi Stychno w pełnym problemów ze zdrowiem zawodniczek sezonie 2013/2014. Drugą nową fizjoterapeutką jest Aleksandra Wysota. Ukończyła ona fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Co ciekawe, Aleksandra jest też instruktorem sportu o specjalizacji ju-jitsu.

Nowe fizjoterapeutki rozpoczęły już pracę z zespołem podczas przygotowań do sezonu 2014/2015.źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved